Jaroměř brala za sebou už po deváté body, tentokrát v Jičíně !

25. kolo KLM 28.1.2015 Jičín, 18:30

1391367890-HC Jicin

                                             HC JIČÍN  1:2  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 0:1, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 5. Světlík (Kukal), 34. Koblížek (Podzimek), 44. Nový (Abel, Starý). Rozhodčí: Pahulák – Karlík – Votroubek. Vyloučení: 5:6. Střely na branku: 27:33. Diváci: 175.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek) – Merkl, Koblížek, Vaněk, Kotrč, Dostál, Ježík – Kocián, Podzimek, Bujňák – Křepinský, Hamáček, Hrabica – Světlík, Karel, Kukal.

HC Jičín: Pivrnec (Vinklář) – Soukup, Starý, Moucha, Anděl, Novotný, Buchar, Abel, Mizera, Hloušek, Nový, Mašek, Krupička.

Do Jičína jsme odjížděli bez střelce Petra a nemocného Vejmana. V první třetině jsme byli více na kotouči, ale šance byli na obou stranách. V 5. minutě třetí lajna dobrým pohybem zavařila domácím, Kukal našel rychle zpoza brány Světlíka, a ten se z první trefil, 0:1. Do konce třetiny se už nic vážnějšího nestalo, a tak se šlo za stavu 0:1 do kabin.

Druhá třetina byla podobná té první. Jičín dobře bránil střední pásmo, a Jaroměř dobývala jičínskou branku. V 34. minutě první lajna zahrávala buly v útočném pásmu. Podzimek náramně vyhrál na Koblížka, a ten vymetl Pivrncovi pavučiny, 0:2. Do konce třetiny se hrál neurovnaný hokej, a tak druhá třetina skončila 0:2.

Třetí třetinu Jaroměř chtěla udržet příznivý výsledek, a přidat ještě branku. Naopak v 44. minutě dal naději Jičínu Nový, když ujel z levé strany, a trefil přesně pravý roh Navrátilovy branky, 1:2. Jičín ale na zvrat neměl už moc sil, a tak si Jaroměř uhlídala nejtěsnější výhru 1:2. Děkujeme opět fanouškům kteří přijeli i do dalekého Jičína. Jste naší oporou. Celé mužstvo doufá že nás co v největším počtu příjdete podpořit v neděli 1.2.2015 od 17:00 proti prvnímu Náchodu. O první přestávce vystoupí skupina synchronizovaného bruslení Avalanch Pardubice, takže se máte na co těšit. Těšíme se na vás.

Trenér Pavel Biegl: Jičín se opět v malém počtu hráčů ukázal jako houževnatý soupeř. Rumcajsové kousali až do konce. My jsme předvedli koncentrovaný výkon a zaslouženě vyhráli. Škoda jen, že nedáváme branky, pak se k tomu vítězství musíme protrápit.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *