3 kolo KLM

8.10.2017 Nový Bydžov, 17:00

STADION NOVÝ BYDŽOV  7:2  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 0:0, 5:1, 2:1

Branky a nahrávky: 23. Vosyka (Kozák), 28. Černý (Nedbal), 30. Jebavý (Černý,Kozák), 37. Pilný (Havelka,Postolka), 39. Hlaváček (Kubišta,Chára), 48. Nedbal (Černý,Postolka), 49. Kozák (Malý, Chára)  –    22. Hlavnička, 54 .Mertlík (Háze). Rozhodčí: Maštalíř – Runštuk – Bednář. Vyloučení: 5:11, navíc Veselý OK. Střely na branku: 40:34. Diváků: 173.

HC Jaroměř: Navrátil (od 38. Vacek) – Bujňák, Merkl, Ježík, Mišinec, Koblížek, Souček – Háze, Veselý, Kačerovský – Hlavnička, Hamáček, Čtvrtečka – Pekárek, Kotrč, Mertlík – Čapek.

Stadion Nový Bydžov: Veselý (Krejčí) – Nedbal, Malý –  Myslivec,Vosyka – Novák, Havelka – Doskočil, Chára, Kubišta, Hlaváček  – Udržal, Jebavý, Kozák – Černý, Pilný, Postolka – Jiránek.

K třetímu kolu KLM jsme zajížděli na půdu Bydžova. V první třetině se hrál velmi rychlý a pohledný hokej na obou stranách. Po šancí obou týmů ale ovládali hřiště oba brankáři a tak se šlo za stavu 0:0 do šaten.

Druhou a třetí třetinu nemá cenu komentovat. Musím sportovně uznat že Bydžov byl v této části lepší a zaslouženě navyšoval skóre utkání. Nechci si zde stěžovat na rozhodčí ty nám to v žádném případě neprohráli, ale s takovou arogancí a jednostranností jsem se ještě nesetkal. Domácí rozhodli utkání v druhé části, kdy vstřelili 4 branky z přesilových her.

Další utkání odehrajeme v neděli 15.10.2017. Na zimním stadionu v Jaroměři přivítáme od 17:00 Hronov.