4 kolo KLM

15.10.2017 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  6:2  HC WIKOV HRONOV

Třetiny: 1:1, 2:0, 3:1

Branky a nahrávky: 1. Hlavnička (Veselý), 22. Růta (Kačerovský), 27. Veselý, 41. Ježík, 58. Čtvrtečka (Veselý), 59. Růta (Mertlík, Koblížek), 10. Šejnoha (Fišer), 47. Šejnoha (Havelec, Fišer). Rozhodčí: Pahulák – Pechánek – Gančařík. Vyloučení: 5:7. Střely na branku: 48:23. Diváci: 200.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš): Bujňák, Mišinec, Ježík, Souček, Merkl, Koblížek – Čtvrtečka, Hamáček, Háze – Hlavnička, Veselý, Vejman – Růta, Mertlík, Kačerovský – Čapek, Pekárek.

HC Wikov Hronov: Mahdal (Mrak) – Dostál, Mlateček – Petr, Fišer, Šejnoha – Daňo – Perutek, Mašek, Vítek – Franců, Štelzig – Exner, Havelec, Glos – Hylena, Dudadík – Lelek.

V neděli jsme přivítali celek Hronova. Z minulého utkání které se nám nepovedlo jsme chtěli tento výkon odčinit. Na soupeře jsme od začátku vlétli a pouze výborný Mahdal držel hosty po první třetině na stavu 1:1.

Ve druhé náš tlak pokračoval a byli z toho další dvě branky do sítě Hronova.

Na začátku třetí třetiny nám dal klid na hokejky agilní Ježík, který ujel hostující obraně a zakončil na bližší tyč, 4:1.  V 47. minutě ještě snížil na 4:2 Šejnoha, ale to bylo ze strany hostí vše. Góly Čtvrtečky a Růty zastavili stav utkání na konečných 6:2. Jaroměř předvedla týmový výkon kterým se chce prezentovat celou sezónu. K dalšímu utkání zajíždíme 18.10.2017 do Třebechovic. Začátek utkání 18:00.