16 kolo KLM

6.12.2017 Jaroměř, 18:00

HC JAROMĚŘ  8:1  HC BARONI OPOČNO

Třetiny: 3:0, 3:0, 2:1

Branky a nahrávky: 1. Kačerovský (Ježík, Čtvrtečka), 6. Souček (Veselý, Růta), 16. Hlavnička (Koblížek, Vejman), 23. Bujňák (Čtvrtečka, Kačerovský), 30. Ježík (Hamáček), 32. Kačerovský (Hamáček), 52. Veselý (Pekárek), 59. Hlavnička (Mertlík, Duben), 45. Žid. Rozhodčí: Svoboda – Kozák – Haužvulka. Vyloučení: 5:9 Střely na branku: 38:36 Diváci: 100.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek) – Bujňák, Ježík, Koblížek, Mišinec, Merkl, Souček – Čtvrtečka, Hamáček, Kačerovský – Vejman, Všetečka, Hlavnička – Veselý, Růta, Háze – Pekárek, Duben, Mertlík.

HC Baroni Opočno: Bláha (Kačírek) – Jakl, Zajíček, Franc, Veselý, Pič, Hejduk, Steklík, Chmelík, Černík, Řehák, Slezák, Rail, Škrabal, Vencl, Lukášek, Žid, Jaroslav.

V utkání jsme dvě třetiny dominovali a zaslouženě vedli 6:0. Od druhé třetiny se hrál hurá hokej, ale body se počítají. V neděli zajíždíme na led do Nového Bydžova. Utkání začíná v 17:00.