28. kolo KLM

4.2. 2018, 17:00

BK Nová Paka  6:10  HC Jaroměř

Třetiny: 3:2, 2:5, 1:3

Branky a nahrávky: 1. Kloutvor (De Carvalho, Barbora), 13. Šuvara (Hric, Pour), 13. Barbora (De Carvalho), 24. Barbora (Erepska), 36. Erepska (Zvolenský), 51. Barbora – 15. Bujňák (Hamáček, 20. Merkl (Hamáček, Vejman), 22. Hlavnička (Čtvrtečka), 25. Všetečka (Souček, Kotrč), 31. Hlavnička (Háze), 37. Čtvrtečka, 37. Souček (Ježík), 44. Hlavnička (Čtvrtečka), 60. Souček (Pekárek, Všetečka), 60. Hlavnička (Háze)

Rozhodčí: Svoboda- Kubišta, Roischel, Vyloučení: 4:5, Střely na bránu: 28:35

HC Jaroměř: Prokš (Navrátil) – Bujňák, Merkl, Mišinec, Koblížek, Souček, Ježík – Kačerovský, Hamáček, Vejman, Čtvrtečka, Háze, Hlavnička, Pekárek, Všetečka, Mertlík, Kotrč, Duben

BK Nová Paka: Škop (Od 25. Bouška) – Pour, Erepska, Spal, Kulhánek, Zvolenský, Svoboda, Erban – Jebavý, Kerekanič, Kloutvor, Hric, Barbora, Šuvara, De Cravalho

V posledním kole základní části jsme vyjížděli na led předposlední Nové Paky a věděli jsme, že nás zde nečeká nic lehkého.  To se ukázalo již po třinácti minutách, kdy Paka vedla už 3:0. Hra byla rozkouskovaná a nic se nám nedařilo. Poté jsme ovšem začali makat a po brankách Bujňáka a Merkla se šlo do kabin za stavu 3:2.

Druhá třetina byla pořádná přestřelka. Hned v 22. minutě se prosadil Hlavnička. Minutu na to domácí potrestali naši chybu v obraně a dostali se  opět do vedení 4:3. To jsme si nenechali líbit a po brankách Všetečky a Hlavničky jsme se dostali do vedení 5:4. Přestřelka pokračovala, když v 36. minutě domácí vyrovnali na 5:5.  Na tahu jsme byli opět my, konkrétně Čtvrtečka se Součkem, kteří upravili skóre na 7:5 pro Jaroměř. Tím skončila druhá třetina.

Třetí třetina byla  v naší režii. Ve 44. minutě završil svůj hattrick Hlavnička. Domácím se sice se štěstím podařilo snížit na 6:8, ale herně nás nestíhali. Vše jsme pak završili dvěma góly v 60. minutě, kdy se nejprve trefil Souček, a pak přidal svůj čtvrtý gól v utkání Hlavnička, který krásnou kličkou překonal domácího brankáře. Děkujeme všem fanouškům za podporu v základní části a těšíme se na Vás v play-off! První zápas bude v neděli 11.2. na domácím ledě od 17:00!