Branky a nahrávky: 63. Hamáček

Rozhodčí: Svoboda- Roischel, Pechánek, Vyloučení: 2:4, Střely na bránu: 48:27

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš) – Bujňák, Merkl, Souček, Koblížek, Ježík, Kotrč – Kačerovský, Hamáček, Mertlík, Hlavnička, Světlík, Čtvrtečka, Všetečka, Háze, Pekárek

HC Náchod: Kouba ( Bernart)- Hrach, Plíhal, Pánek, Komárek – Ježek, Havrda, Leeder, Janoušek, Macháň, Vondřejc, Škoda, Verner, Hlavatý

V prvním čtvrtfinále play-off KLM jsme na domácím ledě přivítali HC Náchod. Od začátku to byla urputná bitva, kdy ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Tento styl hry se nesl celou první polovinu zápasu. Oba týmy dobře bránily, a když už se někdo dostal do šance, zasáhli výborně chytající Navrátil či Kouba.

V druhé polovině jsme začali hosty mírně přehrávat, ale skvěle chytajícího Koubu se nám nepodařilo překonat. Hosté hrozili z brejků. S těmi si ale bravurně poradil Navrátil, a tak byl stav po 60ti minutách 0:0.

Hned v úvodní minutě prodloužení jsme si vypracovali několik šancí, které však pochytal Kouba. V 63. minutě se však chytrou střelou přímo z vhazování  prosadil Hamáček a rozhodl o naši výhře. Díky tomu si připisujeme velmi cenný bod. Rozhodnout o našem postupu do semifinále můžeme již tuto středu, kdy se představíme od 18:00 v Náchodě.