Jaroměřská kanonáda pokračuje!

7.11. 2018, 18:00

HC Jaroměř 12:1 TJ Sokol Semechnice

Třetiny: 5:0, 5:0, 2:1

Branky a nahrávky: 12. Krause (Světlík, Koblížek), 13. Souček (Hamáček, Bujňák), 15. Záliš (Bujňák), 15. Hlavnička (Koblížek, Hamáček), 20. Teuber (Hlavnička, Bujňák), 21. Záliš (Hamáček, Háze), 21. Hlavnička, 22. Koblížek (Kačerovský), 26. Háze (Kotrč), 30. Koblížek (Světlík, Mišinec), 44. Hlavnička (Světlík), 52. Kotrč (Háze) – 52. Verner (Šrenk).

Vyloučení: 28:28.

Rozhodčí: Pahulák – Martínek, Antalík.

HC Jaroměř: Prokš (Vacek) – Bujňák, Souček, Mišinec, Koblížek, Kotrč, Merkl, – Záliš, Hamáček, Háze, Světlík, Krause, Hlavnička, Duben, Teuber, Kačerovský.

TJ Sokol Semechnice: Kolbaba (Janský) – Müller, Bulawa, Zima, Rejchrt, Hetfleiš, Dvořák, Jičínský – Šrenk, Bury, Haklička, Steklík, Cvejn, Verner, Zeman, Čapek.

Desáté kolo KLM královéhradeckého kraje na naše kluziště přivedlo celek TJ Sokol Semechnice. S tímto soupeřem jsme v novodobé historii klubu neodehráli zatím žádné utkání.

Do zápasu jsme nastupovali s velkou chutí, neboť jsme si z předešlého kola přivezli nažhavené hlavně. Po necelých 12. minutách hry o sobě dal vědět Krause, který po kombinaci se Světlíkem přesně vymetl pravý vingl, 1:0. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po rychlé souhře Bujňáka s Hamáčkem v pravé části útočného pásma se soupeř nechal rozhodit, čehož využil Souček, který si najel mezi kruhy a po Hamáčkově nabídce zakončoval prakticky do odkryté klece, 2:0. Třetí gól přidal Záliš, který střílel opět do odkryté branky po Bujňákově průniku přes celé kluziště, 3:0. Do konce třetiny jsme přidali ještě další dvě trefy, kdy se nejprve prosadil před soupeřovou klecí Hlavnička, kdy dorážel Koblížkovu střelu od modré čáry  a následně mladý Pepa „Špenát“ Teuber, který po Hlavničkově pasu přesně trefil prostor mezi tělem a vyrážečkou, 5:0.

Druhou třetinu jsme začali dravě, díky čemuž jsme měnili stav na tabuli již po čtrnácti sekundách, kdy opět skóroval Záliš z mezikruží tvrdou střelou k levé tyči, 6:0. Šťastnou sedmičku připisoval po pouhých dvaceti sedmi sekundách hry Hlavnička, který obral soupeřovu obranu o kotouč před jejich vlastní brankou a překvapil Kolbabu rychlým blafákem, 7:0. Touto brankou jej navíc donutil opustil klec, kdy se tak do hry dostal Janský. Čisté konto mu však vydrželo jen jednu minutu a jedenáct sekund, když své zkušenosti předvedl Koblížek a střelu Domína Kačerovského dorážel s ledovým klidem nad pravý beton, 8:0. Nádherným gólem se blýskl i náš dvorský kůň Háze,  pláchl soupeřově obraně a rychlou kličkou à la Radulov zavěšoval backhandem do levého horního rohu, 9:0. Druhou desátou branku ve druhém utkání pro Jaroměř nám připsal KoblížekMišinec nebojácně vyvezl kotouč, nalezl u pravého hrazení Světlíka, který předložil kotouč volnému Koblížkovi, jenž jej blafákem poslal za záda Janského po druhé v utkání, 10:0.

Ve 4. minutě třetího dějství pečetil svůj hattrick Hlavnička, kdy rychle objel soupeřovu klec a ke své třetí brance si šikovně pomohl odrazem o beton, 11:0. Soupeř však dokázal přidat svou utěšující trefu, kdy se po Šrenkově bojovnosti v 52. minutě prosadil Verner, 11:1. Avšak za necelých dvacet sekund poslal dvanáctou finální tečku do prázdné branky po rychlém pasu Házeho náš obojživelník Pája Kotrč, kapitán florbalového jaroměřského „A“ týmu, 12:1.

Děkujeme všem jaroměřským příznivcům, kteří nás přišli podpořit a byli tak svědky naší šesté výhry v řadě a zároveň blahopřejeme mladé pušce Tomáši Dubnovi k jeho 18. narozeninám!

V dalším kole se chystáme na trip za silným Novým Bydžovem.