Bohatá gólová nadílka nám přinesla krásný vánoční dárek!

20.kolo KLM

19.12. 2018, 18:00

TJ Sokol Semechnice 2:11 HC Jaroměř

Třetiny: 1:4, 1:4, 0:3.

Branky a nahrávky: 10. Šrenk (Hetfleiš, Jičínský), 28. Steklík (Čapek, Zeman) – 2. Hlavnička (Světlík), 15. Hlavnička, 17. Háze (Koblížek, Hlavnička), 18. Bujňák (Hamáček), 25. Háze (Světlík, Hlavnička), 27. Vejman (Čtvrtečka), 30. Světlík (Hlavnička), 34. Koblížek (Mišinec, Hlavnička), 48. Síla (Teuber), 58. Záliš (Síla, Teuber), 59. Pekárek (Bujňák).

Vyloučení: 2:2

Rozhodčí: Machač – Kozák, Pecha

HC Jaroměř: Prokš (Vacek) – Bujňák, Souček, Mišinec, Koblížek, Merkl, Kotrč – Vejman, Hamáček, Čtvrtečka, Světlík, Háze, Hlavnička, Pekárek, Teuber, Záliš, Kačerovský, Síla.

TJ Sokol Semechnice: Janský (Kolbaba) – Zima, Rejchrt, Bartoň, Hetfleiš, Dvořák, Jičínský – Šrenk, Bury, Haklička, Steklík, Zeman, Čapek.

V posledním utkání roku 2018 jsme zajížděli na opočenský led, kde jsme však sehráli duel proti celku TJ Sokol Semechnice. Po celou dobu utkání jsme drželi otěže ve svých rukou my, a i díky mnoha pohledným akcím jsme si odvezli krásnou výhru 11:2. Tou jsme si také zařídili první místo v tabulce KLM, a proto tak můžeme vánoční svátky oslavit s poněkud radostnějším pocite, že právě rok 2018 jsme zakončili s první příčkou v tabulce!

Děkujeme Vám, našim věrným fanouškům, za Vaši neúnavnou celoroční podporu, která nám vytváří velmi potřebného sedmého hráče na ledě! Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků, užití rodinné pohody, bohatého Ježíška našim nejmenším fanouškům či fanynkám a také přeje mnoho štěstí a úspěchů do roku 2019 a věříme, že se s Vámi budeme i nadále potkávat na našem Zimním Stadionu v Jaroměři!

S pozdravem,

Hráči a vedení klubu HC Jaroměř 🙂