Další parádní představení a postup do semifinále!

Čtvrtfinále play-off – KLM

20.2. 2019, 18:00

HC Wikov Hronov 3:4 (PP) HC Jaroměř.  Stav série 0:2, postupuje Jaroměř.

Třetiny: 1:0, 0:3, 2:0 – 0:1.

Branky a nahrávky:  17. Štelzig (Petr), 52. Ježík (Dostál), 53. Šejnoha (Exner) – 24. Hlavnička (Kotrč), 29. Krause (Hlavnička), 39. Krause (Kačerovský), 66. Hlavnička (Koblížek).

Vyloučení: 6:11

Rozhodčí: Svoboda.

HC Jaroměř: Vacek (Prokš) – Bujňák, Souček, Mišinec, Koblížek, Kotrč, Merkl – Hamáček, Záliš, Světlík, Háze, Hlavnička, Čtvrtečka, Krause, Kačerovský, Mertlík, Síla, Pekárek.

K dalšímu zápasu play-off krajské ligy jsme zajížděli do Hronova s cílem vyhrát a ukončit čtvrtfinálovou sérii v nejkratším možném čase. Do vedení šli domácí zásluhou Štelziga. V druhé části jsme ale předvedli parádní obrat.  Ve 24. minutě se poprvé připomněl kanonýr Aleš Hlavnička – 1:1.  Vedení na stranu Jaroměře strhl o 4 minuty později ve dvojnásobné přesilovce Petr Krause. Stejný hráč pak poslal hronovskému gólmanovi další gólovou navštívenku ve 39. minutě a početný jaroměřský kotel spustil v hledišti oslavné chorály. Domácí se ale ještě vrátili do zápasu, i díky několika sporným vyloučením našich borců dokázali v poslední třetině vyrovnat – trefili se Ježík a Šejnoha. V prodloužení jsme byli lepším týmem. Rozhodnutí mohlo padnout už po střele Vaška Merkla, puk se po ní odrazil od vnitřní konstrukce branky, ale rozhodčí gól neviděl. Postupovou trefu pak zařídil nepolapitelný Hlavnička, který předvedl krásnou ránu od modré. Poděkování zaslouží všichni jaroměřští hráči i jejich skvělí fanoušci. Vyhráli jsme nejen na ledě, ale také v hledišti a těšíme se na semifinálové boje! Video zachycující pozápasové oslavy v Hronově je ZDE. O našem dalším soupeři ještě není rozhodnuto.