Očekávanou výhru vyšperkoval premiérový hattrick Pepy Teubera

3.11. 2019, 17:00

HC Jaroměř  8:2  TJ Sokol Semechnice

Třetiny: 4:1, 3:1, 1:0.

Branky a nahrávky:  2. Háze (Čtvrtečka, Souček), 4. Josef Teuber (Bujňák), 5. Kocián (Bujňák), 6. Háze (Souček), 24. Čtvrtečka (Záliš), 26. Josef Teuber (Kocián), 37. Josef Teuber (Bujňák), 53. Mertlík (Krause, Kotrč) – 20. Bury (Vencl, Ježík), 33. Bury (Vencl, Martin Haklička).

Vyloučení: 3:2.  Využití 0:1.  Oslabení 1:0.
Diváků: 104.

Rozhodčí: Pecha – Vodička, Macek.

HC Jaroměř: Vacek – Mišinec, Bujňák, Souček, Koblížek, Kotrč, Duben – Josef Teuber, Kocian, Vejman, Záliš, Háze, Čtvrtečka, Tomáš Teuber, Krause, Mertlík. Trenér: Marek Mach.

TJ Sokol Semechnice: Vaněk, Mráček – Krištof, Vít Dvořák, Zima, Hetfleiš, Jičínský, Ježík – Pekárek, Martin Haklička, Smolík, Frýda (C), Vencl, Bury, Čapek, Vojtěch Dvořák. Trenér: Zdeněk Bury.

V 6 . minutě jsme vedli o čtyři góly a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Semechnickému soupeři jsme po čtyřech dnech opět nastříleli osm branek, podobně jako ve středu v Opočně. Tentokrát se střelecky blýskl junior Pepa Teuber, který v dresu jaroměřského áčka zkompletoval premiérový hattrick.