„Sametová“ neděle přinesla výhru v Opočně

13. kolo KLM

17.11. 2019, 17:00

HC Baroni Opočno  3:5   HC Jaroměř

Třetiny: 1:2, 1:0, 1:3.

Branky a nahrávky:  10. Řehák (Kubíček), 36. Brožek (Brebera), 51. Slezák (Jakl) – 2. Kocián (Kotrč), 14. Tomášek (Bujňák), 44. Koblížek, 54. Kocián (Záliš), 59. Záliš (Kocián).

Vyloučení: 4:6 + Bujňák (10 min).  Využití 2:1.  Oslabení 0:1.
Diváků: 150.

Rozhodčí: Ivančic – Smola, Plodek.

HC Baroni Opočno: Mičian – Mervart, Veselý, Komárek, Škrabal, Jakl, Burdych, Žid, Franc, Kubíček – Brožek, Bureš, Libnar, Šafář, Řehák, Hladík, Slezák (C), Brebera, Hejduk, Rail, Černík. Trenér: Luděk Kopecký.

HC Jaroměř: Prokš – Mišinec, Bujňák, Koblížek (C), Souček, Kotrč, Krištof – Záliš, Kocián, Tomášek, Kačerovský, Háze, Čtvrtečka, Síla, Mertlík, Tomáš Teuber. Trenér: Milan Kukal.

Zápasy v Opočně nebývají jednoduché, tentokrát jsme to ale zvládli. Soupeře jsme ani jednou nepustili do vedení. Skóre otevřel už ve druhé minutě Tadeáš Kocián. Na vyrovnávací trefu domácích odpověděl ve 14. minutě Kuba Tomášek. Domácí Baroni dokázali vyrovnat ještě dvakrát, v druhém případě reagovali na gólový zápis jaroměřského kapitána Martina Koblížka. Vojta Záliš pak přihrál zadovkou na vítězný gól Tadeáše Kociána, aby si tito hráči v 59. minutě role prohodili – 3:5! Všechny body tak putovaly do Jaroměře. O ty další budeme bojovat ve středu 20.11., od 18 hodin přivítáme Náchod.