13. kolo KLM

17.11. 2019, 17:00

HC Jaroměř  4:3  HC Baroni Opočno

Třetiny: 0:1, 2:1, 2:1.

Branky a nahrávky:  21. Čtvrtečka (Hamáček, Souček), 40. Hamáček (J. Teuber, Bujňák), 45. Šedivý (Mišinec, Bujňák), 59. J. Teuber (Hynek, Záliš) – 6. Rejchrt (Řehák, Srpek), 29. Srpek (Řehák), 57. Bureš.

Vyloučení: 8:9.  Využití 2:2.  Oslabení 0:0.
Diváků: 102.

Rozhodčí: Padevět – Runštuk, Bednář.

HC Baroni Opočno: Kolbaba – Mervart, Komárek, Škrabal, Jakl, Žid, Kubíček – Brožek, Bureš, Šafář, Řehák (C), Hrudík, Hejduk, Rail, Černík, Srpek, Rejchrt. Trenér: Luděk Kopecký.

HC Jaroměř: Vacek – Mišinec, Bujňák, Koblížek (C), Souček, Kotrč, Voňka, Duben – Vejman, Hamáček, Šedivý, Záliš, Hynek, Josef Teuber, Tomášek, Háze, Čtvrtečka, Tomáš Teuber. Trenér: Marek Mach.

Na očekávanou výhru jsme se hodně nadřeli. Opočenský soupeř výborně bruslil, během zápasu se dvakrát dostal do vedení. Vyrovnání zařídil ve 40. minutě gólem do kabiny zkušený navrátilec do jaroměřské sestavy Jirka Hamáček. Ve 45. minutě jsme měli poprvé gólově navrch, trefil se Dan Šedivý. Potom se potvrdilo známé rčení „nedáš, dostaneš“. Tomáš Vejman v sólovém úniku trefil tyč branky Baronů, aby prakticky z protiútoku vyrovnal hostující Bureš. Blížící se prodloužení odmítla naše juniorská lajna, po souhře celého útoku se v 59. minutě prosadil svým devátým gólem v sezoně Pepa Teuber – 4:3!