Videorozhovor s trenérem HC Markem Machem

V Krajské hokejové lize mužů jde do tuhého, o víkendu začne vyřazovací část. Náš tým skončil na čtvrtém místě a ve čtvrtfinále vyzve páté Třebechovice. „Se čtvrtým místem jsem spokojený. Odehráli jsme dobré i špatné zápasy, zapracovali jsme do sestavy hodně mladých hráčů, skoro půlka mančaftu je nová. Už před sezonou jsme si řekli, že to začneme stavět na odchovancích, na mladých hráčích, že jim dáme šanci. Někdy máme v sestavě až sedm juniorů, to jiné týmy nemají. Myslím si, že pro budoucnost klubu je to dobré,“ vysvětluje trenér HC Jaroměř Marek Mach. Videorozhovor s trenérem je ZDE.
Úvodní duel série se bude hrát tuto neděli 16. února od 17 hodin na zimním stadionu v Jaroměři. Druhá bitva bude na programu ve středu 19.2. od 18 hodin v Třebechovicích, případný třetí rozhodující duel by pak jaroměřská aréna viděla v neděli 23.2. tradičně od 17 hodin. V rámci úvodního kola play off Krajské ligy se ještě utká Nový Bydžov s Novým Městem, Hronov s Opočnem a Náchod s Trutnovem.
Článek k play off na stránkách města je ZDE.