V úvodním čtvrtfinále bereme výhru po nájezdech!

Úvodní čtvrtfinále play off KLM

16.2. 2020, 17:00

HC Jaroměř  3:2 SN  SK Třebechovice

Třetiny: 1:2, 1:0, 0:0 – 0:0.

Branky a nahrávky: 9. Vejman (Mišinec, Šedivý), 23. Mertlík (Souček), rozh. náj. Hynek (TS) – 7. Wolf (Filip, Klemenc), 16. Zahradník (Klemenc, Bartoň).

Vyloučení: 2:3 – Tomáš Bujňák (J) 5 + DKU.  Využití 1:1.  Oslabení 0:0. Střely 27:36.
Diváků: 214.

Rozhodčí:  Šmika – Karlík, Roischel.

HC Jaroměř:Vacek – Souček, Kotrč, Bujňák, Mišinec, Voňka, Merkl, Krištof – Vejman (C), Šedivý, Záliš, Hynek, Háze, Josef Teuber, Kocián, Mertlík, Karel, Tomášek. Trenér: Marek Mach.

SK Třebechovice: Petrů – Dittrich, Hornyš, Souček, Hanousek, Marša, Kostka (C) – Jakub Drašnar, Filip, Zahradník, Bartoň, Matouš, Klemenc, Beránek, Tomáš Drašnar, Wolf, Šeda. Trenér: Josef Lochman.

V úvodním čtvrtfinále play off Krajské ligy se hrál otevřený hokej. Hra se přelévala od branky k brance, bohužel jsme byli na štíru s koncovkou. A tak soupeř začal trestat, v 7. minutě se ujal vedení zásluhou Josefa Wolfa. Naštěstí už za dvě minuty rozjásal slušně zaplněné ochozy kapitán Tomáš Vejman – 1:1. Do první pauzy se ale skóre ještě změnilo, Tomáš Zahradník zůstal osamocený před domácí brankou a lákavou nabídkou nepohrdl – 1:2. Jaroměř po přestávce přidala a výsledkem byla vyrovnávající trefa Honzy Mertlíka – 2:2. Hodně sporný moment utkání nastal v 31. minutě – domácí bek Tomáš Bujňák se protihráči postavil do cesty, rozhodčí tento zákrok původně posoudil jako čistý, ale po poradě s čárovými svůj verdikt přehodnotil a hráči s číslem 91  udělil za napadení trest pět minut + do konce zápasu. Jaroměř cítila křivdu, dokázala se ale obdivuhodně semknout. V poslední části i prodloužení se hrál opět vyrovnaný hokej. Nakonec musely rozhodnout dovednostní disciplíny, nájezd proměnil jako jediný náš junior Tomáš Hynek a ve středu v Třebechovicích tak už můžeme rozhodnout o postupu do semifinále!

David Mišinec, obránce HC Jaroměř: „Byl to těžký zápas, dospěl až do nájezdů, kde už to je loterie. Štěstíčko bylo na naší straně. Soupeř rychle bruslil a šel hodně za pukem, hrál to, co jsme od něj čekali. Chtěl bych pozvat naše fanoušky do Třebechovic, bude to zase určitě napínavé, těšíme se na vás“.