V Třebechovicích slavil postup soupeř

2. čtvrtfinále play off KLM

19.2. 2020, 18:00

SK Třebechovice  9:2  HC Jaroměř ,  konečný stav série 2:0.  

Třetiny: 3:0, 3:1, 3:1.

Branky a nahrávky: 3. Drašnar (Drašnar, Šeda), 11. Jušta (Šeda, Drašnar), 14. Matouš (Zahradník, Kostka), 28. Šeda (Drašnar), 29. Jušta (Bartoň), 30. Šeda (Menyhárt, Drašnar), 51. Wolf, 54. Beránek (Jušta, Filip), 55. Drašnar (Šeda) – 24. Hamáček (Světlík, Mišinec), 53. Karel (Kotrč).

Vyloučení: 6:1.  Využití 0:0.  Oslabení 1:0. Střely 37:27.
Diváků: 210.

Rozhodčí:  Maštalíř – Smola, Figer.

SK Třebechovice: Petrů – Hornyš, Souček, Hanousek, Marša, Kostka (C), Menyhárt – Jakub Drašnar, Filip, Zahradník, Bartoň, Matouš, Jušta, Beránek, Tomáš Drašnar, Wolf, Šeda. Trenér: Josef Lochman.

HC Jaroměř:Vacek – Souček, Kotrč, Mišinec, Merkl – Čtvrtečka, Světlík, Vejman (C), Hamáček, Záliš, Hynek, Háze, Josef Teuber, Tomáš Teuber, Kocián, Mertlík, Karel, Tomášek, Kačerovský. Trenér: Marek Mach.

Sezona pro nás končí dříve, než jsme si přáli. Kvalitnímu soupeři je třeba pogratulovat k postupu a popřát hodně zdaru v semifinále, na druhou stranu by možná i třebechovická radost vypadala jinak, kdyby se rozhodovalo jen na ledě… Samozřejmě, něco jsme si zavinili sami. Na druhou stranu nás svaz chválí za nasazování velkého počtu juniorů a za to samé nás pak krutě potrestá. Otázkou je, proč byl zrušen nedělní výsledek a ne trest pro našeho nejproduktivnějšího hráče za zákrok, který byl i podle přítomného šéfa krajského hokejového svazu Ondřeje Votroubka čistý. Celkově ale musíme hodně omlazený tým za celou sezonu pochválit, vyrovnal se s odchodem řady opor a předváděl kvalitní výkony. Hoši, děkujem! 💙