Prohra v Náchodě !

2. přátelské utkání 24.9.2014, 18:00

HC NÁCHOD  8:2  HC JAROMĚŘ

Třetiny 2:0, 3:0, 3:2

Branky a nahrávky: 50. Hamáček, 57. Dudadík, 8. Hrach (Pánek), 12. Škoda (Srba), 24. Stehno (Vlček), 29. Plíhal (Škoda), 37. Šejnoha (Vondřejc), 40. Stehno (Macháň, Vlček), 43. Šejnoha (Hendrich), 44. Macháň (Hrach, Stehno) Rozhodčí: Machač – Řezníček – Janovský

1323414394-hcnachod

Vyloučení: 6:6

HC Jaroměř: Navrátil (30. Vacek) – Bujňák, Kotrč, Ježík, Majer, Koblíček, Merkl, Hetfleiš – Hamáček, Podzimek, Kocián – Vejman, Křepinský, Krause – Karel, Dudadík, Hrabica – Kukal, Světlík

HC Náchod: Luňák (Mertlík) – Hrach, Hendrich, Hradecký, Vlček, Jurča, Pánek, Zeman, Srba, Plíhal, Macháň, Javurek, Vondřejc, Škoda, Šejnoha, Stehno, Leeder

K druhému přátelskému zápasu zajížděla Jaroměř do Náchoda. První třetina začala ve svižném tempu. Jaroměř měla více šancí, ale dvougólové vedení si vytvořil tým Náchoda. Druhou třetinu ovládl Náchod třemi brankami, a skóre bylo už 5:0.  Jaroměř chtěla ve třetí třetině vyrovnat hru. Bohužel Náchod vstřelil ještě 3 branky a o výhře Náchoda bylo rozhodnuto. Na konečných 8:2 zkorigoval Hamáček a Dudadík. Další zápas sehraje Jaroměř doma ve středu 1.10.2014 v 18:00 s Náchodem. Jaroměř má tak možnost vrátit Náchodu porážku, přijďte podpořit Jaroměřský tým.