Jaroměř se konečně prosadila střelecky. Porazila ZH Pardubice !

4. přátelské utkání 4.10.2014, 17:00

HC JAROMĚŘ  11:2  ZH PARDUBICE

Třetiny 3:0, 3:2, 5:0

Branky a nahrávky: 11. Bujňák (Hamáček), 15. Křepinský, 18. Petr (Křepinský, Hrabica), 29. Pekárek (Krause, Karel), 33. Kocián (Růta), 35. Kocián, 41. Hrabica (Kocián, Bujňák), 50. Hrabica (Petr, Křepinský), 53. Růta (Hamáček, Podzimek), 56. Hamáček (Kocián), 59. Bujňák (Kocián), 32. Musil (Herynk, Hrabánek), 33. Verner (Fousek) Rozhodčí: Machač – Dudadík – Veselý Vyloučení: 3:9

stažený soubor (1)

HC Jaroměř: Navrátil (30. Vacek) – Bujňák, Růta, Dostál, Vaněk, Koblížek, Merkl „C” – Kocián, Podzimek, Hamáček – Křepinský, Hrabica, Petr – Krause, Pekárek, Karel

ZH Pardubice: Čaladi (Paleček) – Koblížek, Procházka, Musil, Herynk, Verner, Fousek, Martinec, Šejba, Mlateček, Čermák, Petružálek, Havrda, Votava „C”, Janecký, Hrabánek

K poslednímu domácímu přátelskému utkání přijel do Jaroměře méně známí tým z Pardubického kraje Závodní hokejová Pardubice. První třetina vyzněla jasně pro Jaroměř, po dvaceti minutách  bylo skóre 3:0. Ve druhé třetině měla Jaroměř utkání pod kontrolou přidala 3 branky. Skóre mohlo být vyšší, bohužel jsme neproměňovali 100% šance. Ve třetí třetině měli Pardubice hodně vyloučených hráčů, a tak Jaroměř rozvlnila síť branky ještě pět krát. Další, a to poslední přátelské utkání odehraje Jaroměř v Chrudimi 8. října. První mistrovské utkání v sezóně 2014/2015 odehraje Jaroměř doma 15.10.2014 od 18:00 proti BK Nová Paka. Těšíme se na vaší návštěvu.