11. kolo KLM 23.11.2014 Jičín, 17:00

1391367890-HC Jicin

HC JIČÍN  4:5 s.n.  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 2:0, 1:3, 1:1, 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 22. Krause (Kukal), 30. Krause (Bujňák), 31. Kotrč (Hamáček), 49. Vejman (Hamáček), 65. Dostál, 4. Klaban (Houser), 19. Weiss (Vajsejtl), 33. Hladík (Anděl), 56. Nový (Anděl). Rozhodčí: Pahulák – Antalík – Brandejs. Vyloučení: 8:6. Střely na branku: 37:37. Diváci: 190.

HC Jaroměř: Navrátil (od 28. Vacek) – Růta, Kotrč, Merkl, Koblížek, Bujňák, Vaněk – Hamáček, Kocián, Vejman – Hrabica, Krause, Petr – Kukal, Karel, Světlík – Křepinský, Dostál.

HC Jičín: Beneš (od 31. Pivrnec) – Anděl, Lobo, Moucha, Houser, Buchar, Krupka, Abel, Vajsejtl, Weiss, Hladík, Nový, Haken, Mašek, Hloušek, Krupička, Klaban, Novotný.

11. kolo KLM odehrála Jaroměř v Jičíně. Čekal se urputný hokej plný soubojů a rychlé hry. V první třetině Jaroměř  zaspala a po brankách Klabana a Weisse prohrávala 2:0.

Do druhé třetiny vstoupila na led jiná Jaroměř. V čase 22:22 na třikrát dopravil kotouč do jičínské branky Krause, 1:2. V 28. minutě střídal Vacek Navrátila, který byl odvezen do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Tímto mu přejeme brzké uzdravení. Tlak Jaroměře ale pokračoval a v čase 30:22 bylo vyrovnáno opět Krausem který dorážel střelu Bujňáka. Obrat byl dokonán v 31. minutě kdy se trefil od modré Kotrč, 2:3. Jičín ale ještě stihl vsítit vyrovnávací braku v čase 33:11 se z přesilové hry trefil Hladík. Do kabin se šlo tedy za stavu 3:3.

Ve třetí třetině se hrál opatrnější hokej ani jeden tým nechtěl udělat chybu. V čase 49:31 překvapil svojí střelou Pivrnce Vejman, 3:4. Už se zdálo že Jaroměř těsný výsledek udrží, ale v 56. minutě z dorážky vyrovnal Nový. V prodloužení mohl v čase 61:11 rozhodnout z tresného střílení Kocián, ale Pivrnec chytil. Na řadu přišli nájezdy. Jediný úspěšný střelec byl Jaroměřský Dostál. Jaroměř si tedy odváží dva body. Další utkání odehraje Jaroměř doma 26.11.2014 od 18:00 proti rivalovi z Náchoda. Nezapomeňte že každý knírač má vstup zadarmo ;).

Trenér Pavel Biegl: První třetinu jsme nehráli dobře, soupeř byl důraznější a téměř všude o krok dříve, potom se naše hra zvedla, vyrovnali jsme se Rumcajcům v tvrdosti i rychlosti a zápas jsme otočili. S přibívajícím časem rostla nervozita mezi hráči, na čemž měl lví podíl rozhodčí, který jinak patří mezi nejlepší v kraji. Mrzí mě vážnější zranění dvou našich hráčů. 2 body rovná se dobrá práce.