Jaroměř hrála se Dvorem vyrovnané zápasy, nakonec vyhrála v prodloužení ! + Foto, video.

23. kolo KLM 21.1.2015 Jaroměř, 18:00

RODOSHC JAROMĚŘ  8:7 pp.  HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ N/L

Třetiny: 2:4, 4:1, 1:2, 1:0

Branky a nahrávky: 6. Hrabica (Hamáček, Bujňák), 19. Petr SN, 25. Hamáček (Vaněk, Hrabica), 29. Hrabica (Hamáček, Bujňák), 33. Světlík (Kocián), 37. Petr (Světlík, Kocián), 58. Petr (Merkl), 62. Karel (Světlík). 3. Vítek, 7. Mišinec (Komárek), 11. Vítek (Szakal), 17. Klust (Vitebský), 25. Háze (Bláha), 49. Komárek (Háze), 52. Szakal (Vitebský). Rozhodčí: Samek – Řezníček – Havelka. Vyloučení: 6:7. Střely na branku: 34:21. Diváci: 140.

HC Jaroměř: Vacek (52. Navrátil) – Merkl, Koblížek, Bujňák, Vaněk, Růta, Dostál – Kocián, Podzimek, Petr – Hamáček, Hrabica, Vejman – Kukal, Světlík, Karel – Pekárek

HC Rodos Dvůr Králové n/L: Škop (Karban) – Klust, Vitebský, Komárek, Mišinec – Vítek, Mašek, Szakal, Černota, Rychtera, Petráš, Voděrek, Blaha, Háze.

Ve středeční podvečer se na zimním stadionu v Jaroměři hrálo 23. kolo KLM, a soupeřem byl Dvůr Králové n/L. Od první minuty se bylo na co dívat. Už ve 3. minutě propálil Vacka Vítek. Dvůr dobře napadal, bruslil za to Jaroměř byla jako opařená. V 6. minutě bylo srovnáno když ujela dvojce Hrabica, Hamáček a první jmenovaný skóroval, 1:1. Jenomže Dvůr si vzal hned v 7. minutě vedení zpět když pálil Mišinec, 1:2. V 11. minutě to byl opět Vítek, který nepokrytý pálil přesně, 1:3. Dvůr byl na koni, a k tomu měl v 17. minutě přesilovou hru 5 na 3 kterou využil přesnou střelou Klust, 1:4. Ke konci třetiny v 19 minutě ujížděl sám na brankáře Škopa útočník Petr byl zahákován, a rozhodčí Samek neváhal nařídit trestné střílení. Venca s přehledem proměnil, a dal naději Jaroměři do druhé třetiny. Do kabin se šlo za stavu 2:4.

Do druhé třetiny nastoupila úplně jiná Jaroměř. I když v 25. minutě ujel po chybě domácích Háze, a proměnil na 2:5. V té samé minutě ale Vaněk našel střílenou přihrávkou Hamáčka, a ten se z dorážky nemílil, 3:5. V 29. minutě rozjela druhá lajna Jaroměře kolotoč v útočném pásmu, a byl z toho gól Hrabici, 4:5. V 33. minutě ujela pro změnu dvojce Světlík Kocián, Kocka střílenou přihrávkou našel Svěťu , a bylo vyrovnáno 5:5. Jaroměř byla při chuti a obrátila stav utkání v 37. minutě, kdy krásnou akci zakončil Petr, 6:5. Do konce třetiny se už nic nestalo a tak se šlo za stavu 6:5 do kabin.

Třetí třetinu chtěla Jaroměř udržet těsné vedení, a přidat ještě pojišťující branku, ale všechno bylo jinak. V 49. minutě po vyhraném buly srovnal skóre utkání Komárek, 6:6. Pohroma byla na světě když v 52. minutě Szákal využil přesilovku 5 na 3, 6:7. Jaroměř ale nic nevzdala a 91 sekund před koncem tečoval střelu Merkla Petr, a srovnal tak na 7:7. Do konce třetiny se už nic nestalo a tak se šlo do prodloužení.

V prodloužení se hrálo opatrně, ale v 62. minutě ujel Karel po pravém mantinelu, a střelou mezi nohy urval další bod pro Jaroměř. V zápase byli konečně slyšet i jaroměřští fandové za co jim patří velké dík, a doufáme že nás v ještě hojnějším počtu příjdete podpořit 1.2.2015 v 17:00 v utkání proti Náchodu.

Trenér Pavel Biegl: Za posledních 6 zápasů dostaneme 5 branek a v utkání s posledním jich dostaneme 7. Tak to bylo asi něco špatně, že? Máme problém s herní disciplínou se soupeři, o kterých si myslíme, že bychom je měli porazit.

ODKAZ VIDEO

Start a Conversation