Dva body za výhru v prodloužení !

1. kolo KLMimages

11.10.2015 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  4:3 pp.  BK NOVÁ PAKA

Třetiny: 0:0, 3:3, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 24. Čtvrtečka (Bečka, Vaněk), 34. Kotrč, 39. Křepinský (Hamáček, Vejman), 61. Bujňák (Hamáček, Vaněk) – 24. Štěpán, 25. Kadeřábek (Kollman, Hric), 30. Hloušek (Hric). Rozhodčí: Pahulák – Havelka – Zeman. Vyloučení: 6:11. Střely na Branku: 29:20. Diváci: 100.

HC Jaroměř: Navrátil (Kačírek) – Bujňák, Vaněk, Ježík, Kotrč – Kocián, Karel, Světlík – Vejman, Křepinský, Hamáček – Čtvrtečka, Bečka, Hlavnička – Kukal, Všetečka.

BK Nová Paka: Bechný (Dressler) – Pour, Ersepka, Štěpán, Spal, Kulhánek, Čejka, Rejl – Vondrlík, Kollman, Hloušek, Hric, Šuvara, Jebavý, Havelka, Ukhin, Richter, Kadeřábek, Horyna.

Ještě před začátkem utkání oba týmy a diváci uctili minutou ticha památku zesnulých Josefa Veselého (dlouhodobý činovník HC Jaroměř) a Ladislava Sasky (věrný fanoušek Jaroměře). V první třetině se hrál z obou stran velmi dobrý hokej. Této dvacetiminutovce vládli oba brankáři a tak se šlo za stavu 0:0 do šaten.

Druhá třetina začala náporem Paky, která lépe bruslila a napadala. Vyústil z toho gól ve 24. minutě, kdy se z otočky trefil hostující Štěpán, 0:1. Jaroměřská třetí lajna ale udělala ihned ve třetině hostí vítr a po důrazu srovnal po 39. sekundách Čtvrtečka, 1:1. Bohužel Jaroměř nehrála dobře, a tak v 25. minutě si Paka vzala vedení zpět z hole Kadeřábka, 1:2. O pět minut déle se šťastně trefil Hloušek, který trefil puk ze vzduchu, 1:3. Jaroměř od té doby začala lépe bruslit a využil toho Kotrč, který v 34. minutě vymetl levou šibenici Bechného branky, 2:3. Minutu před koncem sehrála druhá lajna krásnou akci, a to když Vejman posunul kotouč ven z pásma na Hamáčka, který přehrál posledního obránce a vyslal „Křépu“ do samostatného nájezdu, který chladnokrevně proměnil, 3:3. Do konce třetiny se už nic nestalo, a tak se šlo za stavu 3:3 do šaten.

Ve třetí třetině se hrálo už opatrněji, žádný z týmu nechtěl udělat chybu. A tak po 60. minutách se šlo do prodloužení. Uběhlo 26. sekund, Bujňák našel na pravém mantinelu Hamáčka, najel mezi obránce a střílenou přihrávku stačil těsně před brankovištěm ještě tečovat mezi betony bezmocného Bechného. Druhý bod tak zůstal v Jaroměři. Za zmínku určitě stojí kvalitně odpískaný zápas ze strany rozhodčích. Děkujeme fanouškům a doufáme, že nás příjdete podpořit v co největší míře v neděli 18.10.2015, kdy se v příštím domácím utkání střetneme s úřadujícím mistrem z Náchoda. Začátek 17:00. Další utkání hrajeme tuto středu 14.10.2015 od 18:00 ve Dvoře Králové, kde nás nečeká nic lehkého.

Trenér Pavel Biegl: Již před sezónou jsem říkal, že letos bude soutěž hodně vyrovnaná a nebude lehkého soupeře. Toto hned na úvod potvrdila Paka. Oproti METUJE CUPU přijelo jiné mužstvo, což jsem předpokládal. Na první kolo KLM hodně dobrý zápas, který svým výkonem podpořili i rozhodčí. http://www.hcjaromer.cz/2234/dva-body-za-vyhru-v-prodlouzeni/ http://www.hcjaromer.cz/2234/dva-body-za-vyhru-v-prodlouzeni/ http://www.hcjaromer.cz/2234/dva-body-za-vyhru-v-prodlouzeni/Přestože hned na začátku soutěže máme problémy se sestavou, kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a vydřeli 2 body. Za to jim patří dík.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *