Ze silného Bydžova si vezeme 3 body !

4. kolo KLMhokejovy-klub-oddil-stadion-novy-bydzov-logo-znak230415-hk_denik-605

22.10.2015 Nový Bydžov, 18:00

STADION NOVÝ BYDŽOV  3:5  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 0:0, 1:2, 2:3

Branky a nahrávky: 30. Kocián (Bujňák), 37. TS Vejman, 40. Kocián (Bujňák, Vaněk), 43. Hamáček (Ježík), 49. Kocián. 33. Nedbal (Kubišta, Pomichálek), 46. Kozák (Věchet), 59. Věchet (Šlejtr). Rozhodčí: Pahulák – Padevět – Antalík. Vyloučení: 8:10 navíc Kukal OT. Střely na branku: 28:26. Diváci: 224.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek): Bujňák, Vaněk, Ježík, Kotrč, Merkl, Růta – Kocián, Karel, Hlavnička – Vejman, Křepinský, Hamáček – Kukal, Bečka, Čtvrtečka – Všetečka.

Stadion Nový Bydžov: Krištof (Mikeš): Pálek, Mádle, Novák, Janata, Kubišta, Kozák, Menyhart, Němec, Špaček, Šlejtr, Pomichálek, Nedbal, Muras, Věchet, Hlavatý

Ve středu jsme zajížděli do silného Bydžova, který má nejproduktivnější dvojci kraje, Kubišta – Pomichálek, kteří minulou sezónu nasbírali dohromady 131 kanadských bodů. Věděli jsme že, nás čeká rychlý hokej, a že musíme od začátku bruslit. V první třetině tomu ale tak nebylo. Oba týmy se oťukávali a tak se šlo za stavu 0:0 do šaten.

Druhou třetinu začínáme jak jinak než vlažně a Bydžov je lepší. V půlce opět dotahujeme tempo zápasu a otevíráme v čase 30:00 skóre, a to když po vyhraném buly střílel Bujňák, kotouč se odrazil k volnému Kociánovi a ten pohodlně zasunul za záda Krištofa, 0:1. Bydžov srovnal v čase 33:35, když naší nedisciplinovanost potrestal v přesilovce 5 na 3 Nedbal. ve 37. minutě ujížděl sám na bránu Vejman, byl zahákován a rozhodčí Pahulák nařídil trestné střílení. Jaroměřský „Voras“ proměnil a vstřelenou branku také náležitě oslavil, 1:2. Do konce třetiny už žádná branka nepadla, a tak se čekal nápor Bydžova ve třetí třetině.

Tak, jak nám nejdou druhé třetiny, tak třetí začínáme exceletně. Po 21 sekundách třetí třetiny našel Bujňák rozjetého Kociána u levého mantinelu, který kličkou na střed a rychlou střelou zápěstím zvýšil na 1:3. V čase 43:41 vyslal Ježík do přečíslení Hamáčka, který z pravého kruhu vymetl golfem pravý roh Krištofovi branky, 1:4. V čase 46:14 snížil po zmatku v naší třetině Kozák, 2:4. Ovšem v čase 49:26 dokonal po samostatném úniku svůj hattrick Kocián a navýšil skóre už na 2:5 pro Jaroměř. Dokonce zápasu Jaroměř kontrolovala hru, pouze v 59 minutě kosmeticky upravil Věchet na 3:5. Odvážíme si další tři cenné body do tabulky a je to určitě pozvánka na další zápas, který odehrajeme v neděli 25.10 na zimním stadionu v Jaroměři od 17:00 proti HC Jičín.

Trenér Pavel Biegl: Po tomto utkání lze říci, že úvod sezóny, ze kterého jsem měl velké obavy, nám vyšel na jedna mínus. Bydžov svým výkonem potvrdil výsledky z předchozích kol a určitě bude patřit mezi favority soutěže. A samotné utkání? Výborná defenzíva podpořená bruslením a konečně nám tam taky něco spadlo. Mínusy? Zbytečné fauly holí, zvláště když víme, jak je soupeř na přesilovkách silný. http://www.hcjaromer.cz/2385/ze-silneho-bydzova-si-vezeme-3-body/ http://www.hcjaromer.cz/2385/ze-silneho-bydzova-si-vezeme-3-body/ http://www.hcjaromer.cz/2385/ze-silneho-bydzova-si-vezeme-3-body/Pak nás oslabení stojí moc sil… Domů vezeme zasloužené tři body.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *