Soutěž hod pukem!

Hokejový klub HC Jaroměř vymyslel pro fanoušky přestávkovou soutěž „hod pukem“. Něco málo k pravidlům této soutěže. Každé domácí utkání bude připraveno ke koupi 50 puků označených čísly od 1 do 50. Zakoupení jednoho kotouče stojí 10 Kč. Koutouče bude možno zakoupit ve staré pokladně (nyní je zde během domácích zápasů druhý bufet). Možnost zakoupit kotouč bude pouze do 18. minuty druhé třetiny. Na každém kotouči bude jedinečné číslo. Ke každému zakoupenému puku dostanete ještě kontrolní kupon pro kontrolu v případě výhry. Během druhé přestávky vyhlásí hlasatel  začátek soutěže. Zakoupené puky budete moc házet na ledovou plochu. Váš cíl bude středový bod pro vhazování. Nejbližší kotouč ke středovému bodu pro vhazování vyhrává šampaňské (děti dětské). V případě, že se vítězný kotouč bude alespoň dotýkat středového bodu pro vhazování, získává výherce i „BANK“ (všechny peníze vybrané za prodej puků). Pokud „BANK“ nepadne, přesouvají se peníze z „BANKU“ do dalšího domácího zápasu. Jestli „BANK“ nepadne ani do konce listopadu, všechny vybrané peníze věnujeme na Nadaci Movember Foundation, jejíž centrem zájmu jsou zejména rakovina prostaty, rakovina varlat, psychické zdraví a nedostatek pohybu. Přejeme Vám všem hodně štěstí a mnoho přesných hodů.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *