Ze Dvora odjíždíme bez bodů !

16. kolo KLMlogo-hcrodos_0

9.12.2015 Dvůr Králové n/L, 18:00

HC RODOS  5:2  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 2:2, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 4. Bujňák (Karel), 13. Světlík (Kocián), 5. Luštinec (Ježek, Lelka), 12. Sedláček, 21. Hamerský (Lelka), 22. Vacek, 46. Luštinec (Sedláček). Rozhodčí: Samek – Řezníček – Macek. Vyloučení: 2:3. Střely na branku: 22:24. Diváci: 300.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek): Bujňák, Vaněk, Ježík, Kotrč, Růta – Kocián, Karel, Světlík – Hamáček, Křepinský, Vejman – Čtvrtečka, Bečka, Kukal – Hlavnička

HC Rodos: Škop (13. Husár): Faltýnek, Fořt, Hamerský, Ježek, Krejcar, Laš, Lelka, Luštinec, Papadopulos, Polák, Sedláček, Szakal, Vacek, Veselý, Vitebský, Vosyka, Zmítko.

Derby které se hrálo ve Dvoře přinesl rychlí a svižný hokej z obou stran. První třetina skončila 2:2 i když Jaroměř měla více ze hry. Druhou třetinu začali lépe domácí a náporem na začátku třetiny si vybudovali dvoubrankový náskok. Jaroměř pak dotáhla tempo i otěže zápasu ale brankově se nevyjádřila. Třetí třetinu hrála Jaroměř do plných. Jedinou branku dali opět domácí kteří tak upravili skóre zápasu na konečných 5:2. Další utkání odehrajeme doma 13.12.2015 od 17:00 proti lídrovi KLM HC Náchod. Jste srdečně zváni.

Trenér Pavel Biegl: Po delší době opět TOP kvalita na úrovni kraje.Hodně se bruslilo. Nám patřila první třetina a tam jsme měli výsledkově odskočit. Na začátku druhé domácím pomohly dva slepené góly a dobrých 10 minut jsme byli jak na kolotoči. V poslední pak už oběma celkům došla pára. Za vyšší procento úspěšnosti ve střelbě si Dvůr zasloužil vyhrát. Bratrstvo kočičí pracky opět o několik levelů překonalo mé nejčernější obavy.