3. přípravné utkáníkohouti-logo150

21.9.2016 Česká Třebová, 18:30

Kohouti Česká Třebová  2:4  HC Jaroměř

Třetiny: 0:1, 0:1, 2:2

Branky a nahrávky: 17. Kocián, 31. Krause (Světlík, Hamáček), 48. Kocián (Vejman), 56. Hlavnička (Vejman). 45. Vlček (Vondráček), 50. Zadina. Vyloučeni: 6:7. Střely na branku: 30:30. Diváci: 215.

HC Jaroměř: Prokš (30. Kačírek): Bujňák, Merkl, Souček, Kotrč, Ježík, Koblížek – Kocián, Vejman, Karel – Hamáček, Krause, Světlík – Langpaul, Lemberk, Hlavnička – Kukal.

Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter (30. Bartozel): Vondráček, Škvor, Lesák, Hemský, Pelán, Pejcha, Vlček, Krejnus, Boruch, Jindřich, Fúzík, Veselý, Šimončic, Váně, Stehno, Smékal, Fink, Janoušek, Zádina, Kavalír.

Středeční podvečer začal v České Třebové tradiční turnaj Metuje Cup. Do Třebové jsme dorazili na začátek rozbruslení, a tak někteří naši hráči rozbruslení ani nestihli. První třetinu jsme odehráli na výbornou. Kvalitní domácí tým jsme k ničemu nepustili, a naopak jsme to byli my kdo určoval tempo hry. V 17. minutě ujel po pravém křídle Kocián, který vymetl pravý růžek domácí branky, 0:1.

Druhou třetinu začali domácí tlakem který jsme ustáli. Hru jsme vyrovnali, a nakonec jsme šli v 31. minutě z hole Krauseho do dvoubrankového vedení.

Třetí třetinu začali domácí lépe. V 45. minutě snížili pěknou střelou Vlčeka, 1:2. Slovo si ale vzal o tři minuty později opět Kocián který individuální akcí navýšil na 1:3. V 50. minutě dal naději domácím Zadina, ale krásnou akcí v 56. minutě zpečetili naše vítězství Hlavnička s Vejmanem, 2:4. V turnaji máme tak první zasloužené body, a teď se budeme soustředit na sobotu a naděli. FOTKY

Časový program METUJE CUPU 2016:

Středa 21.9. ZS Česká Třebová, ZS Náchod

18:30 HC Česká Třebová – HC Jaroměř

Středa 21.9. ZS Náchod

18:00 HC Náchod – HC Rodos Dvůr Králové

Sobota 24.9. ZS Jaroměř

11:30 HC Jaroměř – HC Náchod (11:00 rozbruslení)

14:30 HC Rodos Dvůr Králové – HC Česká Třebová (14.00 rozbruslení)

18:00 společenský večer – restaurace na zimním stadionu Jaroměř Neděle 25.9. ZS Jaroměř