Jaroměř obhájila prvenství na turnaji Metuje Cup 2016 !

METUJE CUPhc-jar

25.9.2016 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  4:2  RODOS DVŮR KRÁLOVÉ N/L

Třetiny:1:0, 1:0, 2:2

Branky a nahrávky: 18. Světlík (Hamáček, Kocián), 30. Hamáček (Světlík, Bujňák), 44. Kocián (Bujňák), 52. Langpaul (Hlavnička). 44. Szakal (Luštinec, Veselý), 56. Karlík. Vyloučení: 3:7 + Ježík 5+OK. Střely na branku: 38:35. Diváci:100.

HC Jaroměř: Kačírek: Bujňák, Merkl, Souček, Koblížek, Ježík, Hofman – Vejman, Kocián, Krause – Světlík, Hamáček, Čtvrtečka – Hlavnička, Lemberk, Langpaul – Kukal, Karel, Bečka.

Rodos Dvůr Králové n/L: Husár: Daňo, Hamerský, Ježek, Karlík, Krejcar, Lelka, Luštinec, Mišinec, Rychtera, Sedláček, Szakal, Veselý, Vitebský,Zmítko, Vacek.

V posledním zápase na turnaji nám byl silný soupeř ze Dvora Králové nad Labem. V první třetině se hrál opatrný hokej ze zajištěných obran. V 18. minutě přece jen otevřel skóre při přesilovce Světlík, 1:0.

Druhou třetinu Jaroměř hrála velmi dobře, a Dvůr jakoby neměl odpověď. V 30. minutě krásnou akci zvyšoval na 2:0 Hamáček. Toto skóre vydrželo do konce třetiny.

Třetí třetinu chtěl Dvůr s výsledkem něco udělat a na jeho nasazení to bylo znát. Ve 44. minutě Jaroměř hrála oslabení. Jenže hned z buly Bujňák vybojoval kotouč, přeložil ho Kociánovi a ten krásně překonal Husára, 3:0. Bohužel hned na to snižoval na Szakal na 3:1. Jaroměř ale hrála svojí hru dále a Dvůr do ničeho vážnějšího nepouštěl. V 52. minutě ex dvorský Langpaul doklepával kotouč po nájezdu Hlavničky, 4:1. V 56. minutě si svojí slabší chvilku vybral junior v brance Kačírek, 4:2. Jaroměř už si ale vítězství pohlídala, a jelikož Náchod prohrál s Českou Třebovou 2:3 radujeme se z vítězství celého turnaje. metuje