Jaroměř obrátila zápas v Bydžově a vyhrála v prodloužení!

3. kolo KLMhokejovy-klub-oddil-stadion-novy-bydzov-logo-znak230415-hk_denik-605

9.10.2016 Nový Bydžov, 17:00

STADION NOVÝ BYDŽOV  2:3 pp.  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 2:0, 0:2, 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 31. Hlavnička (Koblížek, Karel), 39. Hlavnička (Langpaul, Bujňák), 63. Světlík (Hamáček), 6. Postolka (Kubišta, Kozák), 15. Kubišta (Nedbal, Postolka). Rozhodčí: Svoboda – Runštuk – Bednář. Vyloučení: 7:4 navíc Jebavý dokonce + Špaček 10. min OK. Střely na branku: 35:35. Diváci: 120.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš): Bujňák, Merkl, Souček, Kotrč, Koblížek, Ježík – Kocián, Vejman, Krause – Světlík, Hamáček, Čtvrtečka – Langpaul, Hlavnička, Karel – Kukal, Hofman, Bečka.

Stadion Nový Bydžov: Veselý (Mikeš): Vosyka, Mádle, Kropáč, Kubišta, Kozák, Šimůnek, Špaček, Bezděk, Postolka, Nedbal, Brádler, Menyhárt, Myslivec, Jebavý, Matouš, Hlaváček.

Dalším kolem jsme pokračovali v Novém Bydžově. Nový Bydžov disponuje mladým kádrem, který se prezentuje rychlou přímočarou hrou. To nám taky dělalo obrovské problémy v první třetině, kdy jsme sice prvních 5 minut byli aktivnější, ale soupeř hru otočil a už v 6. minutě šel do vedení 1:0 zásluhou Postolky. Tlak domácích neustával a v 15. minutě přidal další branku Kubišta z přesilové hry, 2:0. I zásluhou opět výborně chytajícího Navrátila jsme šli za tohoto stavu do šaten.

Druhou třetinu jsme opět nezačali moc dobře a domácí byli mírně lepší. Až v 31. minutě prostřelil z dorážky Hlavnička domácího brankáře, 2:1. Od této chvíle jsme hru vyrovnali a byli v ní lepší. Srovnání skóre přišlo minutu před koncem druhé třetiny, a byl to opět Hlavnička, který od pravého mantinelu krásně prostřelil Veselého, 2:2.

Třetí třetina byla vyrovnaná a žádný tým nechtěl udělat chybu. Přece jen jsme se jí dopustili my, kdy jsme 10 sekund před koncem nechali ujet samotného Kubištu, ale Navrátil jeho samostatný nájezd perfektně zneškodnil a dal nám šanci na body.

V prodloužení nám vystřelil bonusový bod Světlík, když trefil ze vzduchu nahrávku Hamáčka. Tuto středu zajíždíme do města pohádek Jičína. Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit do Bydžova.