Z nehokejového zápasu si odvážíme bod!

4. kolo KLMMFL_6518

12.10.2016 Jičín, 18:30

HC JIČÍN  2:1 pp.  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1, 1:0.

Branky a nahrávky: 46. Hlavnička (Ježík), 37.Borovec, 63. Nový (Artl, Kollman). Rozhodčí: Pahulák – Řezníček – Kozák. VYLOUČENÍ: 16:19 + navíc Němec a Borovec (oba Jičín) 5+OK !!!. Diváci: 225.

HC Jaroměř: Navrátil (Kačírek): Bujňák, Merkl, Kotrč, Kukal, Koblížek, Ježík – Vejman, Kocián, Krause – Hamáček, Čtvrtečka, Mertlík – Hlavnička, Karel, Langpaul.

HC Jičín: Beneš (Vinklář): Buchar, Houser, Najman, Mikolášek, Artl, Chaloupka, Bým, Zörkler, Weiss, Kollman, Kysela, Nový, Mizera, Klaban, Němec, Vondráček, Žďárský, Borovec, Boček.

Dalším kolem jsme zajížděli do dalekého Jičína. Domácí mají tuto sezónu dobré výsledky a tak jsme čekali kvalitní hokej. Bohužel nestalo se tak. Jediné co utkání mělo, byla rychlost. Domácí od začátku nechtěli hrát hokej ale spíše někoho zranit, vyprovokovat, píchnout, seknout a podobně. Mnoho vyloučených na obou stranách utkání nepřispělo a tak v první třetině diváci branku neviděli.

Druhá třetina pokračovala v nastolené taktice domácích. V 26. minutě rozhodčí Pahulák po domluvě s chybujícím čárovým nařídil trestné střílení. Vynikající Navrátil zneškodnil. V 37. minutě jsme hráli přesilovou hru bohužel chybou v rozehrávce jsme pustili do úprku Borovce, který otevřel skóre zápasu, 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Ve třetí třetině jsme byli ve všech směrech lepší. V 46. minutě přišla odměna a to když Hlavnička vymíchal Beneše, 1:1. Šance na vítězství v utkání jsme měli, ale bohužel se nám to nepovedlo.

V prodloužení byla hra vyrovnaná. Bohužel v 63 minutě z pravého křídla nahodil kotouč Artl, který se odrazil od našeho hráče za záda bezmocného Navrátila. Za bod jsme v takovém zápase rádi, ale víc rádi jsme za to že se nikomu nic nestalo. Tímto bych vás chtěl srdečně pozvat na domácí utkání 16.10.2016 od 17:00 hostíme Třebechovice.