V základní hrací době opět remíza. Na řadu přišli nájezdy, ve kterých jsme neuspěli.

logo_sk_150x1505. kolo KLMhc-jar

16.10.2016 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  2:3 sn.  SK TŘEBECHOVICE p/O

Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 2. Čtvrtečka (Hamáček), 43. Kocián (Bujňák), 4. Bohdanecký, 43. Kosina (Bohdanecký), 65. Wolf. Rozhodčí: Pahulák – Antalík – Karlík. Vyloučení: 7:7 navíc Marša 10 min. OT. Střely na branku: 30:31. Diváci: 120.

HC Jaroměř: Prokš (Navrátil): Bujňák, Merkl, Souček, Kotrč, Ježík, Koblížek – Kocián, Vejman, Bečka – Čtvrtečka, Hamáček, Světlík – Langpaul, Karel, Hlavnička – Kukal, Hofman, Růta.

SK Třebechovice p/O: Petrů (Lochman): Kostka, Souček, Dittrich, Bohdanecký, Šeda, Drašnar, Wolf, Kudr, Kosina, Hubáček, Dostál, Junek, Hornyš, Marša, Drašnar.

V dalším kole jsme se střetli s Třebechovicemi. Je vidět že každý na začátku sezóny má hodně sil a tak se jednalo o dalšího těžkého soupeře. Úvodní tlak hostů jsme ustáli. V 2. minutě z ničeho nic Hamáček předložil kotouč Čtvrtečkovi, který vstřelil první branku. Bohužel o dvě minuty bylo hned srovnáno z hole Bohdaneckého. První třetina tak skončila 1:1.

Do druhé třetiny jsme vlétli aktivněji my, bohužel bez gólového efektu. Hra se pak odehrála většinu času bojem o střední pásmo.

Do třetí třetiny jsme vstoupili opět aktivněji. V 43. minutě zafungovala spolupráce Bujňák  Kocián, 2:1. Bohužel hned střídání na to dostáváme branku na 2:2 z hole Kosiny. Jaroměř byla do konce třetiny lepším týmem, ale gólově to nevyjádřila.

V prodloužení nejprve nastřelujeme tyčku a poté nás rozhodčí posílá do oslabení 4 na 3 a 5 na 3. Jaroměřská obrana vše zvládla a tak se šlo na nájezdy. V nájezdech byli hostí lepší a berou bonusový bod. V dalším kole zajíždíme do Náchoda, který dvakrát po sobě prohrál. Děkujeme všem fanouškům.