10. kolo KLM MFL_6429

6.11.2016 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  3:5  HC JIČÍN

Třetiny: 1:1, 1:2, 1:2

Branky a nahrávky: 17. Lemberk (Hlavnička), 24. Kocián (Vejman), 56. Hlavnička (Lemberk), 18. Nový (Kollman), 33. Nový (Chaloupka), 37. Houser (Artl), 59. Kysela (Nový, Kollman), 59. Žďárský. Rozhodčí: Petr – Havelka – Janovský. Vyloučení: 5:3. Střely na branku: 30:24. Diváci: 160.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš): Merkl, Růta, Souček, Kotrč, Koblížek, Ježík – Vejman, Krause, Kocián – Langpaul, Hlavnička, Lemberk – Kukal, Karel, Bečka.

HC Jičín: Beneš (Vinklář): Houser, Mikolášek, Artl, Chaloupka, Bým, Weiss, Kollman, Kysela, Nový, Mizera, Vondráček, Žďárský, Chvalkovský.

Dalším kolem pokračovala KLM a my přivítali Jičín. Jaroměři chyběla pětice hráčů a dva hráči hráli s poraněním. Na to se ale opravdu nemůžeme vymlouvat, jelikož výkon mužstva krom dobrého Navrátila byl nejhorší v sezóně.

První třetina byla velmi chaotická a obě mužstva spíše bojovala o střední pásmo. V 17. minutě otevřel skóre z dorážky Lemberk, 1:0. Bohužel minutu na to hosté srovnali krok z hole Nového, 1:1.

Druhá třetina se vedla ve stejném duchu jako první. V 24. minutě krásně objel branku Kocián a zasunul za bezmocného Beneše, 2:1. Jenže do konce třetiny děláme dvě hrubé chyby a hosté otáčí skóre brankami Nového a Housera na 3:2.

Do třetí třetiny nastupujeme s tím, že chceme otočit stav utkání. Dlouho se nám to nedaří až v 56. Minutě nám dal naději Hlavnička, 3:3. Bohužel stejně obehraná písnička a svojí hrubou chybou 34 sekund před koncem utkání necháme pohodlně dorážet Kyselu, 3:4. Ještě zkoušíme hru bez brankáře, ale v té nám dal hřebíček do rakve Žďárský, 3:5. Z tohoto utkání je potřeba se ponaučit a doufat že už se to nikdy nebude opakovat. Tímto se chceme fanouškům omluvit a reparát budeme skládat ve středu s Orebákama.