Vyrovnání 7 sekund před koncem a hokej se vším všudy. To bylo derby se Dvorem.

26. kolo KLM

18.1.2017 Dvůr Králové nad Labem, 18:00

HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ n/L  5:4 pp.  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 1:1, 1:2, 2:1, 1:0

Branky a nahrávky: 9. Růta, 29. Kocián (Čtvrtečka, Hamáček), 33. Langpaul (Koblížek, Ježík), 47. Hlavnička, 6. Luštinec (Ježek), 37. Lelka, 56. Luštinec (Ježek, Zmítko), 59. Ježek (Daňo), 63. Luštinec (Hamerský). Rozhodčí: Petr – Pechánek – Řezníček. Vyloučení: 8:7. Střely na branku: 42:29. Diváci: 350.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek): Ježík, Růta, Bujňák, Souček, Ježík – Kocián, Hamáček, Čtvrtečka – Kukal, Lemberk, Vejman – Hlavnička, Karel, Langpaul.

HC Rodos Dvůr Králové n/L: Čáp (Kozák): Daňo, Karlík, Hamerský, Vacek, Vitebský, Mišinec – Polák, Szakal, Fořt – Zmítko, Ježek, Luštinec – Rychtera, Sedláček, Lelka.

Trenér HC Rodos Ivan Houda: Většinu zápasu jsme byli lepší, častěji jsme drželi kotouč i stříleli. Na vývoji utkání se podepsali naše nesmyslné fauly, hlavně třetí lajna měla několik úplně zbytečných faulů v útočném pásmu. Toho se musíme vyvarovat. Nedařilo se nám střelecky, v několika situacích jsme byli úplně sami před brankářem. Mužstvo nicméně ukázalo, že má sílu. Kluci bojovali až do úplného konce a zápas otočili.

Obránce HC Jaroměř Tomáš Bujňák: V první třetině byl Dvůr o dost lepší, my jsme se do zápasu dostali až ve druhé třetině, kdy se nám povedlo dvakrát skórovat. Musím uznat, že na začátku poslední třetiny domácí dali regulérní gól, který rozhodčí neuznal. Je škoda, že jsme vítězství neudrželi. Bohužel jsme sedm vteřin před koncem neuhlídali hráče před naší brankou. Podali jsme dobrý výkon, dali jsme do toho všechno. Myslím si, že to byl zajímavý hokej a diváci se určitě nenudili.