27. kolo KLM

22.1.2017 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  4:2  BK NOVÁ PAKA

Třetiny: 3:1, 1:1, 0:0

Branky a nahrávky: 4. Kocián, 10. Hamáček (Kocián, Hlavnička), 14. Kocián (Hlavnička), 31. Kocián (Hlavnička), 16. Krsek, 33. Hric (Zvolenský, Pour). Rozhodčí: Svoboda – Kubišta – Brandejs. Vyloučení: 5:4 navíc Ukhin 5+OK. Střely na branku: 29:24. Diváci: 120.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš): Koblížek, Růta, Bujňák, Merkl, Souček, Ježík – Čtvrtečka, Hamáček, Kocián – Kukal, Lemberk, Hlavnička – Langpaul, Karel.

BK Nová Paka: Škop (Dressler): Štěpán, Spal, Kulhánek, Pour, Tegel, Jebavý, Zvolenský, Hric, Krsek, Šuvara, Vondrlík, Ukhin, Kadeřábek, Plecháč, Nádvorník, Hloušek, Sakaev.

V předposledním kole jsme přivítali na svém ledě zachraňující se Novou Paku. Úvodní třetina byla v naší režii. Už ve 4. minutě se dostal za obranu hostí Kocián a svůj nájezd proměnil, 1:0. V 10. minutě bylo na naší straně ještě veseleji. Pěknou souhru po ose Hlavnička, Kocián, Hamáček zakončil poslední jmenovaný mezi nohy bezmocného Škopa, 2:0. Naše převaha byla velká a hned o 4 minuty jsme vedli už o 3 branky. Nezastavitelný Kocián jak už tuhle sezónu po několikáté proměnil svůj nájezd do bekhendového blafáku, 3:0. Až ke konci se dostala Paka ke slovu. Krsek naložil s našim námazem znamenitě, 3:1.

Druhá třetina byla z naší strany slabší a Paka měla několik slibných šancí, které však zastavoval dobrý Navrátil. V 31. Minutě zkompletoval hattrick Kocián, 4:1. V 33. Minutě využila Paka přesilovou hru a snížila na 4:2. Do konce třetiny se nic nestalo a tak se šlo za tohoto stavu do šaten.

V poslední třetině jsme si zkušeně výsledek pohlídali a posunuli Paku do bojů o sestup. Před posledním kolem je již jasné že Nová Paka s Jičínem budou hrát baráž. Dále jsou také známé obě čtvrtfinálové dvojce Jaroměř vs. Nový Bydžov a Hronov vs. Třebechovice. Dvůr s Náchodem budou na své soupeře čekat v semifinále. Dále bych vás chtěl pozvat na poslední kolo KLM základní části které se odehraje tuto středu na zimním stadionu v Jaroměři proti Třebechovicím. Začátek 18:00.