Z 50 střel se ujala jedna. Nad Hronovem vedeme 1:0 na zápasy.

první zápas o 3. místo

26.2.2017 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  1:0  HC WIKOV HRONOV

Třetiny: 0:0, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 46. Světlík (Hamáček). Rozhodčí: Votroubek – Petr – Martínek. Vyloučení: 6:3 navíc Vejman 10. min. OT. a Dostál Trest ve hře. Střely na branku: 50:29. Diváci: 200.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš): Růta, Hamáček, Bujňák, Merkl, Ježík, Souček – Světlík, Vejman, Kocián – Bečka, Krause, Čtvrtečka – Hlavnička, Karel, Langpaul.

HC Wikov Hronov: Mahdal (Kubeček): Glos, Podzimek, Dudadík, Mašek, Jurča, Vítek, Mlateček, Exner, Perutek, Franců, Štelzig, Dostál, Šejnoha.

V neděli jsme přivítali v utkání o třetí místo Hronov. Nečekal nás lehký zápas, jelikož Hronov nepřijel v odevzdané náladě. Celé utkání máme pevně ve svých rukou. Jsme více na kotouči, střílíme ze všech pozic, máme mnoho šancí, ale hostující brankář Mahdal předvedl vynikající výkon a pochytal skoro všech 50 střel na jeho branku. Byl pouze krátký na souhru Hamáčka se Světlíkem ze 46. minuty. Hronov se prezentoval hrou na brejky, které končili buď na naší obraně, nebo bezchybném Navrátilovi. V sérii se tak ujímáme vedení. Již tuto středu můžeme v Hronově slavit 3. místo v KLM. Bude to ale jistě těžký zápas.