Pokorného střídá u kormidla Marek Mach.

Nový ročník hokejové krajské ligy mužů začne na střídačce Jaroměře staronový trenér Marek Mach. Vystřídá tak trenéra Jana Pokorného, kterému se povedlo vybojovat 3. místo v minulém ročníku krajské ligy. Jaroměřský klub by touto cestou chtěl poděkovat panu Pokornému za odvedenou práci v klubu a popřát mu hodně štěstí v další etapě života. Marek Mach naposledy působil jako trenér u Á-týmu v ročníku 2013/14. V ročníku 2015/16 nastoupil Marek Mach jako hráč Á-týmu k 15 zápasům ve kterých posbíral 8 kanadských bodů za 4 branky a stejný počet asistencí. Nový trenér zahájil letošní sezónu v úterý 9.5.2017. Á-tým se sešel k prvnímu tréninku letní přípravy, která potrvá do konce června. V nejbližších dnech pro vás připravujeme rozhovor s novým trenérem.