HC Litomyšl vyhrála Metuje Cup 2017.

CELKOVÉ POŘADÍ

HC Litomyšl

HC Náchod

HC Kohouti Česká Třebová

HC Jaroměř

Kompletní výsledky:

Česká Třebová – Jaroměř 3:2

Litomyšl – Náchod 2:3 v pr.

Jaroměř – Litomyšl 3:6

Náchod – Česká Třebová 6:5

Litomyšl – Česká Třebová 5:4

Jaroměř – Náchod 3:2

Letošní Metuje Cup byl ve znamení vyrovnaných zápasů a urputných bojů. Kvalita soupeřů byla na výborné úrovni a pro každý tým to byla dobrá příprava na mistrovská utkání.

Vraťme se ještě k zápasům Jaroměře. Jaroměř odehrála dvě velmi povedená utkání (Třebová, Náchod), a jedno nepovedené (Litomyšl). V utkání proti Třebové jsme odehráli velmi dobrý zápas. Utkání se hrálo ve velkém tempu na obou stranách, bohužel domácí byli efektivnější v zakončení.

V sobotu se nám zápas nepovedl. Nekoncentrovaný výkon plný vyloučení a hrubých chyb. Měli jsme sice plno šanci, ale naše nemohoucnost dát gól nás hodně srážela. Litomyšl zaslouženě vyhrála.

V neděli nastoupil úplně jiný tým. Sice jsme na začátku utkání prohrávali proti Náchodu 0:2, ale ještě během první třetiny jsme stav utkání obrátili na 3:2. Tento výsledek jsme týmovým výkonem uhráli a sebrali tak prvenství v turnaji Náchodu.