V Náchodě jsme hráli hokej bohužel jen 20 minut.

6 kolo KLM

22.10.2017 Náchod, 17:00

HC NÁCHOD  3:2  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 0:0, 3:2, 0:0

Branky a nahrávky: 21. Chaloupka, 22. Janoušek, 29. Havrda (Macháň, Chaloupka), 32. Kačerovský (Hamáček), 39. Hamáček. Rozhodčí: Petr – Macek – Pecha. Vyloučení: 11:10 navíc Navrátil 10 min. OK. Diváci: 75.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek): Bujňák, Mišinec, Kotrč, Souček, Merkl, Koblížek – Čtvrtečka, Hamáček, Háze – Hlavnička, Veselý, Vejman – Růta, Mertlík, Kačerovský – Pekárek.

HC Náchod: Bernart, (Lukáš) – Plíhal, Chaloupka, Hrach, Pánek, Srba, Verner – Havrda, Janoušek, Škoda, Kodym, Maršík, Komárek, Hlavatý, Vondřejc, Leeder, Zeman, Tatar.

První okresní derby s Náchodem začalo našim náporem. Ten bohužel trval jen 5 minut z první třetiny. Zbytek třetiny jsme jen tak tak ubránili vysledek 0:0.

Druhá třetina byla z naší strany nejhorší v dosavadním průběhu sezóny. Náchod absolutně ovládal celé hřiště a po našich hrubkách jsme prohrávali už 0:3. Stál při nás asi hokejový bůh když jsme ke konci třetiny slepenými brankami Kačerovského a Hamáčka snížili na 3:2. To nám dávalo naději do třetí třetiny.

Po vyříkání v kabině jsme začali opět bruslit a občas se srážet se soupeřem. Měli jsme několik šancí na vyrovnání zápasu. Dokonce jsme vstřelili podle nás regulérní gól, který rozhodčí neuznal. Na druhou stranu musíme uznat, že zlepšeným výkonem v jedné třetině ze tří se nevyhrává. Další utkání odehrajme doma v neděli 29.10.2017. Přivítáme Novou Paku.