10 kolo KLM

12.11.2017 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  7:5  STADION NOVÝ BYDŽOV

Třetiny: 5:1, 2:1, 0:3

Branky a nahrávky: 1. Veselý (Koblížek), 4. Souček, 13. Ježík (Pekárek), 17. Pekárek (Hlavnička), 19. Růta (Veselý), 22. Kačerovský (Veselý), 34. Všetečka (Vejman), 16. Menyhart (Nedbal), 21. Jebavý (Kozák, Jiránek), 44. Nedbal (Jebavý), 47. Menyhart (Postolka), 51. Jebavý (Nedbal, Havelka). Rozhodčí: Petr – Kozák – Řezníček. Vyloučení: 5:0 navíc Černý 5+OK bodnutí špičkou hole. Střely na branku: 28:34. Diváci: 200.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš) – Bujňák, Mišinec, Merkl, Koblížek, Ježík, Souček – Vejman, Hamáček (od 40. Kotrč), Háze – Kačerovský, Veselý, Růta – Hlavnička, Všetečka, Pekárek.

Stadion Nový Bydžov: Veselý (Tomeš) – Havelka, Mádle, Novák, Jiránek, Kozák, Pilný, Vosyka, Černý, Malý, Menyhart, Hlaváček, Postolka, Jebavý, Nedbal, Chára.

Na svém ledě jsme v neděli přivítali velmi silný a dobře bruslící tým Bydžova. Jaroměř první dvě třetiny hosty skoro k ničemu nepustila a určovala tempo hry. Bydžov se poslední třetinu vinou našich vyloučení snažil vrátit zpátky do hry.

V první třetině jsme na soupeře vlétli. Už v první minutě ujížděl sám na brankáře Veselého jmenovec Veselý, a blafákem si počínal skvěle, 1:0. Ve 4. minutě skóroval Souček, 2:0. Poté se konečně gólově prosadila naše nejmladší lajna. Nejdříve v 13. minutě pěkně Pekárek našel Ježíka, který zakončoval do prázdné branky, 3:0. V 16. minutě snížil stav utkání Menyhart, 3:1. Jenomže v 17. minutě krásnou akci zakončoval dobře hrající Pekárek, 4:1. Poslední slovo si vzal v 19. minutě Růta, který překvapil brankáře Veselého zdálky, 5:1.

Hned z kraje druhé třetiny se snažili hosté o tlak. V 21. minutě snižoval Jebavý na 5:2. Jaroměř přidala a brankami Kačerovského na 6:2 a Všetečky na 7:2 dala výsledek druhé třetiny.

Hosté ale neskládali zbraně a snažili se ve třetí třetině otočit stav utkání. Jaroměř úplně přestala hrát, a častými fauly dávala hostům šance na snížení. To samozřejmě hosté využívali a přiblížili se na konečných 7:5. Jaroměř si ale posledních 8. minut pohlídala a zaslouženě vyhrála. Další utkání sehrajeme ve středu 15.11.2017 na ledě Hronova. Začátek utkání je v 18:00.