12 kolo KLM

19.11.2017 Jaroměř, 17:00

HC JAROMĚŘ  4:2  SK TŘEBECHOVICE p/O

Třetiny: 1:0, 1:0, 2:2

Branky a nahrávky: 17. Hamáček (Čtvrtečka, Kotrč), 36. Veselý (Ježík, Čapek), 51. Pekárek (Veselý), 58. Čtvrtečka (Hamáček, Kotrč), 45. Bartoň (Marša), 53. Drašnar (Hornyš). Rozhodčí: Svoboda – Macek – Runštuk. Vyloučení: 6:4. Střely na branku: 41:31. Diváci: 150.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek) – Bujňák, Mišinec, Merkl, Koblížek, Ježík, Souček – Čtvrtečka, Hamáček, Kotrč – Vejman, Veselý, Kačerovský – Pekárek, Všetečka, Čapek.

SK Třebechovice p/O: Petrů (Lochman) – Kostka, Seidl, Souček, Beránek, Šverák, Dittrich, Bohdanecký, Šeda, Drašnar, Bartoň, Kudr, Hornyš, Vik, Marša, Klemenc, Pelcl.

Ve dvanáctém kole jsme přivítali lídra tabulky Třebechovice pod Orebem. Od první minuty se hrál celkem svižný hokej plný bruslení. Počátečních 5 minut, které patřili Třebechovicím jsme ustáli a do konce třetiny byli lepším týmem. V 17. minutě otevřel skóre Hamáček, který propálil brankáře hostí od levého mantinelu, 1:0.

Druhá třetina byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Ujala se až teč Veselého v 36. minutě, 2:0. Škoda neproměněných úniků Čapka a Hamáčka.

Třetí třetina začala náporem hostů. Snížení na 2:1 se dočkali v 45. minutě když z mezikruží propálil Navrátila Bartoň. V 51. minutě jsme opět vedli o dvě branky. Parádní akcí Pekárka, který vymíchal obranu hostí a poté i brankáře Petrů, 3:1. Hosté se opět přiblížili v 53. minutě když dorážel smolně vykutálený kotouč Drašnar, 3:2. Poslední slovo měla ale Jaroměř. Souhru Hamáčka s Kotrčem zakončil do levého růžku Čtvrtečka, 4:2. Jaroměř bojovným výkonem porazila lídra tabulky a zapisuje si tak cenné tři body do tabulky. Další utkání odehrajeme v neděli 26.11.2017 od 17:00 přivítáme Náchod.