14 kolo KLM

29.11.2017 Nová Paka, 18:00

BK NOVÁ PAKA  7:0  HC JAROMĚŘ

Třetiny: 1:0, 1:0, 5:0

Branky a nahrávky:  07:52 Barbora (Kadeřábek), 32:01 Krsek (Jebavý), 46:21 Krsek (Kadeřábek), 48:08 Brabora (Frk), 48:13 Krsek (Jebavý), 52:33 Frk (Kadeřábek, Chleborád), 55:06 Frk (Brabora, Kadeřábek).

HC Jaroměř: Vacek (48. Navrátil) – Bujňak, Mišinec, Koblížek, Merkl, Souček, Ježík – Čtvrtečka, Hamáček, Vejman – Kačerovský, Veselý, Háze – Hlavnička, Kotrč, Pekárek – Mertlík.

BK Nová Paka: Škop (Bouška) – Erban, Pour, Chleborád, Jebavý, Kulhánek, Pulec, Svoboda, Krsek, Vrba, Kadeřábek, Richter, Kloutvor, Frk, Hric, Barbora, Šuvara.

V tomto utkání jsme byli přítomní pouze první třetinu, ve které jsme si vytvořili čtyři 100 % šance. Bohužel ani jednu jsme neproměnili.

V dalších dvou třetinách to byla z naší strany dá se říct ostuda. Není se, na co vymlouvat domácí byli ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhráli. Tímto bychom se chtěli omluvit lidem, kteří se na nás do Paky přijeli podívat. Už tuto neděli zajíždíme na led lídra z Jičína, kde nás v naší situaci určitě nečeká nic jednoduchého.