21. kolo KLM

7.1. 2018 Jaroměř, 17:00

HC Jaroměř 4:3 BK Nová Paka

Třetiny: 1:0, 1:2, 2:1

Branky a nahrávky: 2. Čtvrtečka (Koblížek, Mišinec) 34. Čtvrtečka (Hamáček, Kačerovský) 55. Vejman ( Světlík) 56. Čtvrtečka ( Všetečka, Světlík) – 34. Jindra ( Kadeřábek, Barbora), 40. Hric (Šuvara),  42.Barbora

Střely na branku: 31:36 , rozhodčí: Petr- Kozák, Řezníček

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš)- Bujňák, Souček, Koblížek, Mišinec, Kotrč, Merkl- Kačerovský, Hamáček, Vejman, Čtvrtečka, Světlík, Hlavnička, Pekárek, Růta, Háze, Ježík, Všetečka, Záliš

BK Nová Paka: Bouška ( Škop)- Chleborád, Pour, Ersepka, Spal, Kulhánek, Pulec, Svoboda- Jindra, Jebavý, Krsek, Kadeřábek, Kerekanič, Hric, Barbora, Šuvara

V 21. kole KLM jsme na domácím ledě přivítali Novou Paku. Začátek byl povedený. Hned ve druhé minutě šikovně tečoval střelu Koblížka Čtvrtečka a dostal nás do vedení 1:0.  Hosté hrozili z brejků, které perfektně likvidoval Navrátil. Ten se blýskl v 9. minutě, když vychytal trestné střílení. Zbytek třetiny se pak odehrál v naší režii, bohužel jsme, ale už nedokázali vstřelit branku, a tak se šlo do šaten za stavu 1:0.

Začátek druhé třetiny se nám příliš nepovedl. Hosté se dostávali do šancí, které likvidoval skvělý Navrátil.  Poté se začala karta pomalu obracet a v 34. minutě se po krásné nahrávce Hamáčka prosadil opět Čtvrtečka- 2:0. Jenže to bychom nebyli my, abychom si to nezkomplikovali. Ihned po vhazovaní se ještě v téže minutě prosadili hosté, konkrétně Jindra-2:1. Poté převzala Paka otěže  a ještě ve druhé třetině se ji podařilo vyrovnat po střele Hrice. Do kabin se tak šlo za stavu 2:2.

Vstup do třetí třetiny se nám nepovedl. V 42. minutě ujeli hosté do brejku a Barbora se nemýlil- 2:3. Poté jsme zabrali a začali postupně Paku přehrávat. Tlak vyvrcholil v 55. minutě, kdy Světlík výborně našel před bránou Vejmana, a ten nedal brankáři hostí šanci- 3:3. O minutu později tečoval střelu Světlíka Všetečka, brankáři puk vypadl a nejrychleji se zorientoval Čtvrtečka, jenž zkompletoval hattrick a zatloukl hřebíček do rakve hostí. Ty pak zkoušeli štěstí v power-play, ale dobrá defenzíva a skvělý Navrátil odolali, díky čemuž zůstávají důležité 3 body doma!

Děkujeme všem fanouškům za podporu a zároveň je zveme na středeční utkání, kdy doma přivítáme od 18:30 HC Jíčín.