Velkolepý obrat s Bydžovem za 3 body!

24.  kolo KLM

21.1. 2018 Jaroměř, 17:00

HC Jaroměř 9:4 Stadion Nový Bydžov

Třetiny: 1:3, 4:1, 4:0

Branky a nahrávky: 7. Hamáček, 22. Hlavnička, 33. Ježík, 34. Čtvrtečka ( Světlík), 37. Kačerovský ( Hamáček), 41. Světlík ( Čtvrtečka),  45. Vejman (Kačerovský, Bujňák), 51. Kačerovský ( Hamáček, Vejman), 55. SVětlík (Hlavnička, Mišinec) -2. Jebavý ( Kozák), 7. Hlaváček, 20. Hlaváček ( Jebavý, Kozák), 21. Kubišta ( Chára)

Vyloučení: 6:10, navíc Postolka, Hlaváček OT, Rozhodčí: Machač- Runštuk, Bednář, Střely na bránu: 34:43

HC Jaroměř: Navrátil ( od 21. Prokš) – Merkl, Souček, Mišinec, Koblížek, Ježík, Kotrč- Kačerovský, Hamáček, Vejman, Hlavnička, Bujňák, Čtvrtečka, Háze, Růta, Pekáre, SVětlík, Všetečka, Záliš

Stadion Nový Bydžov: Veselý ( Tomeš) – Myslivec, Vlach, Mádle, Novák, Malý, Nedbal – Kubišta, Kozák, Černý, Menýhárt, Hlaváček, Jebavý, Postolka, Janoušek, Chára

Ve 24. kole KLM jsme na domácím ledě přivítali Nový Bydžov. Začátek utkání se nám vůbec nepovedl. Hosté byli aktivnější a dostávali se do šancí. Hned tu první dokázal po samostatném úniku využít Jebavý. V 7. minutě opět po samostatném úniku skóroval Hlaváček. Naštěstí se nám ještě v téže minutě podařilo snížit z hole Hamáčka. To bylo z naší strany ale vše, co jsme v prvním dějství předvedli. Naopak hosté měli kupu šancí a jednu z nich dokázal ve 20. minutě využít Hlaváček. Do kabin se tak šlo za stavu 1:3.

Vstup do druhé třetiny byl přímo hororový. Po 38 sekundách se prosadil hostující Kubišta, který vyhnal z brány Navrátila a upravil stav zápasu na 1:4. Jenže v ten moment jakoby se něco zlomilo. Začali jsme být aktivnější a dostávat se do šancí. Tu první využil krásnou střelou pod břevno ve 22. minutě Hlavnička. Ve 33. minutě pak svou dělovkou snížil Ježík na 3:4 a o minutu později z dorážky vyrovnal na 4:4 Čtvrtečka. A bylo ještě veseleji, když se po krásné nahrávce Hamáčka prosadil Kačerovský! Do kabin se odcházelo za stavu 5:4!

Třetí třetina byla jako z pohádky. Hned v 15 sekundě se prosadil Světlík po nahrávce Čtvrtečky. Poté se ještě trefili Vejman, Kačerovský a ještě jednou Světlík, který upravil konečný výsledek zápasu na 9:4, díky čemuž si připisujeme nesmírně cenné 3 body. Děkujeme všem fanouškům za podporu!