25. kolo KLM

24.1. 2018 Hronov, 18:00

HC Wikov Hronov 3:8 Jaroměř

Třetiny: 1:4, 1:1, 1:3

Branky a nahrávky: 1. Exner (Perutek), 38. Dudadík (Mašek), 59. Fišer (Šejnoha) – 1. Bujňák (Hamáček), 5. Hamáček ( Bujňák, Merkl), 8. Koblížek (Světlík), 14. Světlík ( Hlavnička, Čtvrtečka), 30. Světlík (Hlavnička, Čtvrtečka), 43. Háze ( Bujňák, Pekárek), 54. Souček (Pekárek, Všetečka), 57. Vejman (Bujňák)

Rozhodčí: Pahulák- Horák, Petr, Vyloučení: 2:5, navíc Hlavnička OT, Střely na bránu: 26:43

HC Jaroměř: Navrátil ( Prokš)- Bujňák, Merkl, Koblížek, Mišinec, Ježík, Souček- Vejman, Hamáček, Kačerovský, Hlavnička, Světlík, Čtvrtečka, Háze, Všetečka, Pekárek, Záliš, Kotrč, Duben

HC Wikov Hronov: Mahdal (Ponke) – Podzimek, Daňo, Mlateček, Dostál, Franců, Štelzig- Vítek, Perutek, Mašek, Glos, Šejnoha, Dudadík, Havelec, Exner, Fišer, Hylena

Ve 25. kole KLM jsme zajížděli na led Hronova. Utkání jsme začali výborně, když se po krásné individuální akci prosadil hned v 1. minutě Bujňák. Jenže domácí ihned po vhazování dokázali vyrovnat z hole Exnera. Od té doby se hrál rychlý hokej, kdy jsme domácí přehrávali. V 5. minutě se po geniální nahrávce Merkla prosadil Hamáček. V 8. minutě pak Koblížek prostřelil domácího brankáře a zvýšil už na 3:1 pro Jaroměř. V tlaku jsme stále pokračovali a vyplatilo se, když se ve 14. minutě prosadil Světlík. Poté se už nic zajímavého nestalo, a tak se šlo do kabin za stavu 4:1 pro Jaroměř.

Druhá třetina nebyla již tak rychlá jako ta první. Hra se vyrovnala a domácí se začali dostávat do šancí. Naštěstí pro nás se z ojedinělého brejku prosadil Světlík, který nedal kličkou do bekhendu brankáři domácích šanci. Bohužel chyby v naši obraně se stále kupily a jednu z nich dokázal ve 38. minutě potrestat Dudadík. Do kabin se tak šlo za stavu 2:5.

Třetí třetina se pak opět nesla ve znamení té první. Ve 43. minutě se prosadil z dorážky Háze. Ve 48. minutě pak přečíslení dva na jednoho využili Pekárek se Součkem a v 57. minutě se prosadil po nahrávce Bujňáka Vejman. Domácí sice ještě snížili na 3:8 z hole Fišera, to bylo ovšem to poslední, co předvedli. Z Hronova si tak po dobrém výkonu odvážíme cenné 3 body. Děkujeme velké podpoře fanoušků, kteří vytvořili skvělou atmosféru!