HC Jaroměř – HC Trutnov 2 : 5 ( 0:2,0:2,2:1)

1.kolo KL mužů 13.10.2013  17,00 hod.  ZS Jaroměř

JAROMĚŘ BEZ BODU.

Do prvního zápasu na straně domácích nezasáhl Miloš Růta a Martin Svoboda. Neuběhly ani dvě minuty a domácí museli čelit první přesilovce při vyloučení Krauseho. V 8.minutě se vyznamenal v brance Bernart proti střele Veselého. Trutnov v 10.minutě využil zaváhání Novotného ve středním pásmu a Veselý trefil přesně nad vyrážečku do horního rohu branky. Jaroměř poté ubránila i druhé vyloučení (opět Krause). V 17.minutě nahrál Novotný Hrabicovi, jehož příklep jen těsně minul Vichovu branku. Na druhé straně dokázal Trutnov využít Chytráčkem srážku obránců Jaroměře (Ježík – Kot–č) 0-2 blafákem po ledě. V poslední minutě dvě střely Dudadíka již na nepříznivém score pro Jaroměř nic nezměnily. A navíc se sirénou hostí ještě trefili tyč! Hned v úvodu druhé třetiny domácí prohráli čtyřikrát po sobě v obranné třetině bule. Byla z toho jedna tyčka a vyloučení Podzimka. A v přesilovce třetí gól v síti Bernarta z hokejky Vondřejce. Jaroměř sevřela Trutnov při vyloučení Antonína, ale na rozdíl od soupeře bez gólového efektu. Ve 29.minutě si nadvakrát nepřišel na Vicha Novotný. A Trutnov trestal dál, když dokázal využít další přesilovku (vyloučen Vejman) 0:4 Šimoníček. V čase 34,38 narazil na mantinel Dudadík Zítka. Pro oba zápas skončil, hůře na tom byl trutnovský hráč, který skončil v péči ošetřovatelů. Minutu po přestávce se odehrál souboj domácího kapitána s Vichem, ten byl úspěšnější. Z protiútoku Luštinec zvýšil již na 0:5. O minutu později Vich vychytal Vejmana. V čase 43,10 zahráli hosté po zákroku Dostála trestné střílení – Bernart chytil. Ve 48.minutě jel na branku Hrabica – jeho střela po předchozím bránění přesilovky neměla razanci. V 50.minutě konečně Jaroměř zlomila prokletí a Novotný snížil na 1:5. Na obou stranách se v tu chvíli hrálo ve čtyřech. Tato hra domácím vyhovovala, neboť z dálky Vicha na švestkách nachytal Bujňák. V 56.minutě do třetice zvonila jaroměřská tyčka po střele Maška. Poté krátce po sobě usedli na trestnou Koblížek a Světlík, střelby na branku Bernart ustál. Navrátivší Světlík z trestné lavice byl v nájezdu sražen a v čase 58,42 viděli diváci druhé trestné střílení. A rovněž neúspěšné  pozice střelce. To byla tečka za tímto utkáním. J.Veselý : „Soupeři musím pogratulovat k vítězství, hráči Trutnova byli rychlejší a razantnější. Góly: 9:32     0-1       Veselý T.         (Chytráček)                            Střely:             30:33 17:55   0-2       Chytráček                                                      Vyloučení:      12 : 6  navíc Dudadík JŘ – TH 22:25   0-3       Vondřejc         (Perutek, Zítka) PŘ                 Přesilovky:     1 : 2 29:22   0-4       Šimoníček       (Zítka, Kovář)  PŘ                   Oslabení:        0 : 0 40:42   0-5       Luštinec          (Poul)                                                  Diváci:             160 49,32   1-5       Novotný          (Hrabica, Koblížek) 4-4 50,26   2-5       Bujňák             4-4 Rozhodčí : Lučan – Karlík, Votroubek Sestava HC Jaroměř : Bernart  33/5 Dostál 1/0 – Bujňák 1/1         ;           Vejman 1/0 – Křepinský 0/0 – Hamáček 0/0 Koblížek 1/3 – Merkl 0/1       ;           Podzimek 0/2–Novotný 1/2 – Hrabica 2/2 Kotrč 0/2 – Ježík 1/3              ;           Kukal Mi. 0/2 – Dudadík 0/3 – Krause 0/2 Do hry zasáhl Světlík, připraven Pekárek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *