Vyrovnané utkání skončilo další prohrou.

2.kolo KLM

10.10.2018, 18:00

HC Trutnov B 5:2 HC Jaroměř

V dalším utkání krajské ligy mužů jsme zajížděli k našemu poslednímu soupeři z předsezónní přípravy, Trutnovu.

Hned v úvodu utkání nás hosté zaskočili dvěma rychlými góly, kdy dokázali potrestat naše nepřesnosti v obraně a špatné střídání našich formací. Ještě do konce třetiny jsme vstřelili kontaktní branku využitím přesilové hry. Průběh druhé třetiny byl velice dramatický, plný šancí a nádherných akcí. Za stejné skóre na výsledkové tabuli vděčili oba celky výborně chytajícím brankářům. Ve třetí třetině naše hra bohužel polevila, což vedlo k inkasování dalších dvou branek domácího celku. Ke konci třetiny přišla ještě nadějná chvilka, kdy se nám podařilo skórovat a dostali jsme tak šanci ještě zvrátit výsledek utkání. Bohužel si však soupeř konec utkání pohlídal a pečetil svou výhru trefou do prázdné branky, 5:2.