V neděli nás čeká derby v Náchodě

V úvodním mistrovském zápase nové sezony se předvedeme v Náchodě. Atraktivní derby Krajské ligy mužů (KLM) začíná v neděli v 17 hodin. Vzhledem k blížícímu se nouzovému stavu to může být na delší dobu poslední příležitost vyrazit na hokej, proto bychom měli naše borce v Náchodě podpořit v hojném počtu!
V loňské sezoně měla KLM původně devět účastníků, ale přesně v polovině základní části odstoupil Sokol Semechnice, a tak se dohrávalo v osmičlenném složení. Nový ročník se týká už jen sedmi týmů, Hronov totiž získal druholigovou licenci.
Účastníci KLM 2020/2021: Stadion Nový Bydžov, HC Náchod, TJ Spartak Nové Město nad Metují, SK Třebechovice pod Orebem, HC Trutnov B, HC Jaroměř, HC Baroni Opočno.
Program 1. kola – neděle 4. října, 17.00: Opočno – Třebechovice, Nový Bydžov – Nové Město nad Metují, Náchod – Jaroměř, volno má Trutnov B.