Oslabená sestava na Náchod nestačila

17.11. 2021, 18:00

HC Jaroměř  2:5  HC Náchod

Třetiny: 1:1, 1:4, 0:0.

Branky a nahrávky:  11. Krause (Mišinec, Kačerovský), 22. Krause (Záliš) – 2. Rojšl (M. Škoda), 30. Zeman (Srba), 37. Kubasa (P. Škoda), 39. Prouza (Kubasa), 40. Řezníček (M. Škoda, Šrenk).

Střely na branku: 35:32. Vyloučení: 5:4.  Využití 0:0.  Oslabení 0:0. Diváků: 105.

Rozhodčí: Pecha – Smola, Kubišta.

HC Jaroměř: Prokš – Souček st., Mišinec, Dvořák, Bujňák, Kotrč (C) – Kačerovský, Rind,  Háze, Matěj Štohanzl, Krause, Mertlík, Hájek, Holub, Souček ml. Trenér: Marek Mach.

HC Náchod: Bláha – Lelek, Verner (C), Srba, Petr Škoda, Štelzig, Jičínský – Rojšl, Červíček, Prouza, Steklík, Vondřejc, Řezníček, Šrenk, Milan Škoda, Kubasa, Haklička, Havrda, Zeman. Trenér: Michal Pahulák.

K důležitému zápasu jsme museli nastoupit bez řady tradičních opor, na výpomoc tak dorazili kluci z juniorky. Na rychlý gól hostujícího týmu už ve 2. minutě utkání jsme ještě dokázali reagovat, ve 22. minutě jsme otočili na 2:1 – dvakrát se trefil Petr Krause. Náchod ale třemi góly v závěru druhé třetiny rozhodl a zápas se pak už jen dohrával.

Průběžná tabulka soutěže je ZDE.