Oslabená sestava v Chrudimi neuspěla

HC Chrudim  –  HC Jaroměř  4:1  (3:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Pavlík, 12. Langr (Novák, Urban), 16. Kostka (Novák, Linhart), 46. Langr (Linhart, Novák) – 23. Rind.
Rozhodčí: Josef Vrba — Michal Shaffer, Daniel Teplý.  Střely na branku 37:32.  Vyloučení 3:1.  Využití 1:0.  Oslabení 0:0.  Diváci: 110.

Do Chrudimi jsme dnes odjeli v hodně oslabené sestavě. Vinou nemocí a zranění jsme měli k dispozici jen čtyři obránce, šanci dostalo hned 6 juniorů. Domácí vyhráli první třetinu 3:0, ve 23. minutě snížil Šimon Rind na 3:1. Chrudimský Hebek v 35. minutě neproměnil trestné střílení nařízené po faulu Davida Mišince. Výhru domácích zpečetil ve 46. minutě svým druhým gólem v utkání Nicolas Langr. Utkání se mohlo vyvíjet jinak, nejsme ale schopní proměnit ani ty největší šance. Chrudimští byli o poznání efektivnější, a tak mají tři body.