Celkový čas

Zimní stadion Jaroměř
Lužická 551, 551 01 Jaroměř, Česká republika

Report

Branky a nahrávky: 26. Karel, 7. Ukhin (Šuvara, Plecháč), 19. Ukhin (Kadeřábek), 57. Vondrlík (Ukhin), 59. Vondrlík (Spal). Rozhodčí: Pahulák – Karlík – Brandejs. Vyloučení: 5:6 + Kulhánek OT. Střely na branku: 44:34. Diváci: 110.

HC Jaroměř: Vecek (Navrátil): Bujňák, Vaněk, Ježík, Kotrč, Růta, Hofman – Kocián, Mach, Světlík – Hamáček, Křepinský, Vejman – Kukal, Karel, Čtvrtečka – Bečka.

BK Nová Paka: Abrahám (Brož): Rejl, Kulhánek, Štěpán, Spal, Plecháč, Pour, Ukhin, Vondrlík, Zvolenský, Dressler, Hloušek, Hric, Šuvara, Kadeřábek, Havelka, Plecháč, Kadeřábek, Janoušek, Jebavý.

Po polovině soutěže jsme se už po třetí utkali s Novou Pakou. Jednalo se o utkání druhého týmu tabulky se třetím. Hned po úvodním vhazování mohl vsítit po samostatném úniku branku Světlík ale na Abraháma si nepřišel. Jaroměř měla na začátku utkání velký tlak ale bohužel ani ze čtyřek 100% šancí nejsme schopni dát branku. Otěže třetiny převzala Paka, a byla 15 minut lepší. O její dva góly se postaral ruský hráč Ukhin, 0:2.

Co nám bylo platné že od druhé třetiny určujeme tempo hry, a Paka se jenom brání. Jedinou branku utkání vstřelil Karel kterého fauloval hostující hráč, a hlavní rozhodčí Pahulák nařídil trestné střílení. Karlos mazácky do bekhendu proměnil, 1:2. Za tohoto stavu jsme šli do kabin.

Třetí třetinu jsme náš tlak ještě navýšili. Paka hrála pouze u sebe v pásmu ale i 100% šance do prázdné branky nejsme schopni proměnit !!! I takovéto zápasy jsou a tak v 57. minutě dal Novopackým klid Vondrlík z přesilovky, 1:3. Jaroměř zkoušela ještě hru bez brankáře ta se jim ale nepovedla a tak Vondrlík svou druhou brankou v zápase uzavřel skóre utkání.  Další utkání odehrajeme na ledě ambiciózního Dvora Králové nad Labem 9.12.2015 od 18:00.

Trenér Pavel Biegl: Kluci měli místo odpoledního čaje odvar z makovic a první třetinu prospali, ve druhé to bylo už lepší a ve třetí jsme měli místy až drtivý tlak, ale brána soupeře byla pro nás zakletá… Z prohry je třeba vzít si ponaučení. Třeba již na středeční zápas.