Celkový čas

Zimní stadion Nové Město nad Metují
Pod Lipami 459, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika

Report

Branky a nahrávky: 34. Bujňák (Vejman, Světlík), 39. Karel, 47. Všetečka (Vaněk), 29. Marek (Hrabica, Škoda). Rozhodčí: Machač – Řezníček – Janovský. Vyloučení: 7:5. Střely na branku: 23:31. Diváci: 110.

HC Jaroměř: Navrátil (Vacek): Bujňák, Vaněk, Ježík, Kotrč, Merkl – Kocián, Karel, Světlík – Křepinský, Hamáček, Vejman – Kukal, Bečka, Čtvrtečka – Všetečka, Jiráček.

TJ Spartak: Biegl (Hušek): Reichman, Dostál, Škoda, Dufek, Souček, Mašek, Prostředník, Šejnoha, Bureš, Hrabica, Šimončič, Rejchrt, Marek.

První zápas v novém roce jsme odehráli na ledě Spartaku. Domácí za sebou měli už jedno utkání kdy dohrávali se silným Dvorem, a v utkání uspěli. Jaroměř tedy určitě nečekal jednoduchý zápas. První třetina byla oťukávací. Pár šancí bylo na obou stranách ale oba brankáři byli pozorní, a tak se šlo za stavu 0:0 do šaten.

Do druhé třetiny vlétli domácí lépe připraveni, a po zásluze vedli 1:0 kdy se trefil Novoměstský Marek. Od 30. minuty zápasu přebíráme kontrolu hry. Ve 34. minutě zužitkoval signalizující výhodu Bujňák, který po přihrávce Vejmana z levého kruhu překvapil Biegla mezi nohy, 1:1. Ve 39. minutě otáčíme skóre z hole Karla, který od pravého mantinelu vybruslil na střed, a prostřeli Biegla takzvaně na teploměr, 1:2. Do konce třetiny se už nic nastalo, a tak se šlo za tohoto stavu do šaten.

Na začátku třetí třetiny měl vyrovnávací branku na hokejce Šejnoha naštěstí netrefil poloprázdnou branku. Jaroměř si už zápas pohlídala, a v 47. minutě nám dal pojistku Všetečka který vymetl přes obránce pravý roh, 1:3. Těžký první zápas po vánoční pauze jsme zvládli a vezeme si zasloužené 3 body. Další utkání odehrajeme doma 10.1.2016 od 17:00 přivítáme Třebechovice pod Orebem.

Trenér Pavel Biegl: Do  poloviny utkání se z obou stran hodně bruslilo. Nás srážela nepřesná přihrávka, nevyhověli jsme si v najetí a kotouč nás neposlouchal. Paradoxně obdržený gól a změny v sestavě nás nastartovaly a pak už jsme to byli zase my. Syn zachytal dobře a držel domácím dlouho naději na výsledek. Tři body považuji za zasloužené. Ale zase to bratrstvo, zase se to nepovedlo.